Her Zaman Sporun Ve Sporcunun Yanındayız

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Nikfer Bozdağ Spor Kulübü Yöneticileri ve Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol ile bir araya geldi.

Her Zaman Sporun Ve Sporcunun Yanındayız

Haberdenizli.com

Nikfer Bozdağ Spor Kulübüne maddi, manevi ve sponsor olarak destek veren Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Akyol, “Biz sosyal ve kültürel belediyecilik anlamında her zaman spor kulüplerimizin ve sporcu kardeşlerimizin yanındayız. Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor, Nikfer Bozdağ Spor, Rahvan At Yarışları Kulüplerimiz olmak üzere hülasa tüm kulüplerimizi destekliyoruz ve desteklemeye de devam edeceğiz. İş Adamımız Süleyman Akyol’a destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Mehmet Gözlükaya’yı Saygı Ve Rahmetle Anıyorum

Başkan Akyol, "19. 20. ve 21. Dönem Denizli Milletvekilimiz Mehmet Gözlükaya’yı vefatının 5. Yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum. O’nun Nikfer’de olsun, Tavas’ta olsun Denizli’de olsun gerek sahaların yapımı gerekse maddi manevi katkılarını unutmak mümkün değil" dedi.

Her Zaman Sporun Ve Sporcunun Yanındayız

Tüm Spor Kulüplerimize Başarılar

Başkan Akyol, "Denizlispor, Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor ve Nikfer Bozdağ Spor Kulüplerimiz bu yıl çok iyi durumdalar. Aldıkları müsabaka sonuçlarına baktığımızda şampiyonluk için mücadele eden kulüplerimiz hem kendilerini hem de taraftarı mutlu eden başarılara imza atıyorlar. Bu vesile ile Denizlispor, Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor ve Nikfer Bozdağ Spor ve diğer spor kulüp başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum" dedi.

Her Zaman Sporun Ve Sporcunun Yanındayız

Tüm İş Adamlarımıza Çağrı Yapıyorum

Başkan Akyol, "İş Adamı aynı zamanda Nikfer’li olan Süleyman Akyol, vesilesiyle buradan tüm iş adamlarımıza çağrı yapıyorum, Spora ve sporcularımıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

İş Adamı Süleyman Akyol, “Bugün birlik olma zamanı. Eğer birlik ve beraberlik içerisinde olursak tüm sorun ve problemlerin ortadan kalkacağına inanıyorum. Nikfer Bozdağ Spor’a destek olmaya çalışıyoruz. Çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik. Kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi.

Nikfer Bozdağ Spor Kulüp Başkanı Ali Karademirci’de konuşmasında, “Kulüp olarak Tavas’ımızı ve Nikfer’imizi en iyi temsil etmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu hafta da sahadan galibiyetle ayrıldık. Yönetimimiz ve oyuncularımız moral ve motivasyon olarak çok iyi durumdalar. İş Adamımız Süleyman Akyol’a destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Buluşma sonunda Nikfer Bozdağ Spor Kulüp Yönetimi tarafından Başkan Turhan Veli Akyol’a ve İş Adamı Süleyman Akyol’a forma hediye edildi.
Her Zaman Sporun Ve Sporcunun Yanındayız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER