Hem Kafe Hem Ebru Sergisi 

Denizli’nin Tavas ilçesinde açılan kafenin duvarlarını ebru sanatçısının eserleri süslüyor. Vatandaşın kentin gürültüsünden uzak vakit geçirmek için geldikleri kafe aynı zamanda bir ebru sergisi. 

Hem Kafe Hem Ebru Sergisi 
banner1262

Tavas ilçesi Recep Yazıcıoğlu Bulvarı’nda açılan Cadde Bistro ve Sanat Cafe, ilçenin gürültüsünden uzak bir mekanda vakit geçirmek isteyenlerin uğrak mekanı oldu. Daha çok Pamukkale Üniversitesi Tavas Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için bir buluşma ve sohbet etme yeri olan Cadde Bistro ve Sanat Cafe’nin işletmecisi, Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm otelcilik mezunu olan Mehmet Soyuçok, “Eylül ayında Vali Recep Yazıcıoğlu Bulvarı’nda hizmete girdik. Tavas’a yakışır bir ortam oluşturmak istedik. İşletmemizde tamamen yerli ürünler kullandığımız; makarna çeşitleri, mangalda Burdur şiş, et şiş, ciğer şiş, tavuk şiş, köfte, hamburger gibi fast food çeşitlerimizin yanında soğuk ve sıcak içeceklerimiz mevcut. Tasarımımızı ona göre yaptık. Dünya kahvelerinin her çeşidi bulunan işletmemizde damak lezzetine önem veren müşterilerimiz için kumda pişirdiğimiz Türk Kahvesi farkımız oldu.” dedi.

EBRU SERGİSİ GİBİ KAFE

‘Kaliteli ürün uygun fiyat’ sloganıyla müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Soyuçok, “Kafemizin duvarlarını, Ebru Sanatçısı ve kafemizin işletme ortağı Osman Caner Kolçir’in sanat eserleri süslüyor. Adeta bir ‘Ebru Sergisi’ni andıran mekanımızda canlı müzik organizasyonları düzenliyoruz.” dedi.


 

Mutlu KELİŞTİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243