Başkan İnamlık'tan 10 Kasım Mesajı

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümü olması dolayısıyla basın mesajı yayımladı. 

TAVAS 09.11.2020, 16:59 10.11.2020, 08:26
Başkan İnamlık'tan 10 Kasım Mesajı
banner1665

Tarih boyunca şanlı zaferler yazan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ,hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve özgürlük  mücadelesinde tüm gücünü milletimize olan inancından ve güveninden almıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sadece Ülkemiz için değil tüm dünya için örnek bir devlet adamı ve lider olduğunu vurgulayan Başkan İnamlık,  Milletimiz, tarihin gördüğü en şanlı zaferlerden birini kazanarak istiklalini ve hürriyetini korumuş, akabinde Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuş, bayrak ve vatan aşkını tüm dünyaya göstermiş kahraman bir millettir. Türkiye’nin istiklal ve istikbaline ışık tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri bizler de her zaman yaşayacak, bizlere emanet olarak bıraktığı milli değerlerimizi nesilden nesle aktarılacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Gaz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, rahmet ve minnetle  anıyorum” dedi.


 

Yorumlar (0)