Başkan Akyol’un Bayram Mesajı

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Ramazan Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Akyol, “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşarken, sevgi, kardeşlik, dostluk, mutluluk ve kederi paylaşma günü olan bayrama kavuşmanın huzur ve sevinci içindeyiz.

Başkan Akyol’un Bayram Mesajı
banner1336

Zengin, fakir, akraba ve komşu iftar sofralarında bulunarak ekmeğimizi, aşımızı, yüreğimizdeki sevgi ve umudu paylaştık. Paylaşmanın vermiş olduğu hazla, Bayramları kendimize vesile kılarak birlik ve bütünlüğümüzü perçinlenmeli, küskünlük ve dargınlıklarımızı ortadan kaldırmalı, asık yüzlerimiz gülmeli, katılaşmış kalplerimiz yumuşamalıdır. Bu güzel günlerde kardeşlik, sevgi, muhabbet, birlik ve beraberlik içinde hakka, hakikate, Allah’a ve Rasulüne yaklaşmalıyız ki, o zaman her günümüz bayram olur. Bayram neşe ve sevinç günüdür.

Bu duygularla tüm insanlığın ve İslam Alemi’nin Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyor, daha nice bayramlara kavuşmayı Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum. Bayramın ailemiz, milletimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER