Başkan Akyol, Muhtarlarla Veda Toplantısı Yaptı

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, merkez ve mahalle muhtarları ile son istişare toplantısını Tavas Bozdağ Restoranda gerçekleştirdi.

TAVAS 19.03.2019, 12:08
Başkan Akyol, Muhtarlarla Veda Toplantısı Yaptı

HABERDENİZLİ.COM
Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, 31 Mart Yerel Seçim öncesinde veda toplantılarına başladı. Meclis toplantısının ardından Başkan Akyol, merkez ve mahalle muhtarlarına da veda etti. Başkan Akyol, toplantıda 5 yılda yapılan çalışmalar ile süreci değerlendirdi.

Tavas Bozdağ Restoranda düzenlenen veda toplantısında konuşan Başkan Akyol, muhtarların belediye çalışmalarına verdiği destekten söz ederek “5 yıllık süre zarfında mahalle muhtarlarımızla iş birliği içinde çalışmalarımızı yürüttük. Biz 2014-2019 dönemi içerisinde güzel ve büyük hizmetler yaptık bu başarıda siz muhtarlarımızın büyük payı var. Sizler bizim mahallerimizde gözümüz ve kulağımız oldunuz. Göremediklerimizi, duyamadıklarımızı sizlerin sayesinde öğrendik. 5 yıl boyunca beraber çalıştığımız bu zaman diliminde mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın istek ve taleplerini bizlere en kısa sürede ulaştıran, bu istek ve taleplerin çözüme kavuşması hususunda bizlerle mesai harcayan muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Toplantı sonunda Başkan Akyol, tarafından muhtarlara plaket verilmesiyle ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)