Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Öz’den Tavas’a Ziyaret

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Tavas İlçesinde Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ı ziyaret etti.

TAVAS 26.12.2019, 17:16 26.12.2019, 17:20
Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Öz’den Tavas’a Ziyaret

HABERDENİZLİ.COM

Gerçekleştirilen ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Kadın Kolları Başkanı Şükran Kısaoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Emin Şavlı ve Meclis Üyeleri eşlik etti.
Ziyaret esnasında Belediye Başkanı İnamlık, Tavas  Belediyesi tarafından yürütülen çeşitli projeler, hizmetler ve çalışmalar hakkında Öz’e bilgiler verdi.
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından göreve gelmeleri sonrasında meclis üyeleri ile birlikte İlçedeki sorunların çözümü noktasında büyük bir özveri ve gayretle çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Başkan İnamlık,Tavasımıza en güzel hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.Genel Merkez olarak  İlçemize vermiş oldukları destek ve Belediyemize ziyaretlerinden dolayı  Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Sayın Abdurrahman Öz’e teşekkür ederim” dedi.


 

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)