En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Sufle Kek İçinde Uyuşturucu

GÜNCEL VİDEO 03.12.2018, 11:57

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri başarılı narkotik operasyonlarına devam ediyor.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimize uyuşturucu madde sevk etmeye çalışan şahıslarla ilgili çalışma yapıldı. Narkotik ekiplerince ilimiz Denizli-Antalya Karayolu üzerinde gerçekleştirilen kontrolleri atlatabilmek için türlü yöntemler deneyen zehir tacirleri yine kaçamadı. Antalya ilinden temin ettikleri eroin maddesini sufle kekin içerisine gizleyerek ilimize getirmeye çalışan şüpheliler narkotik madde arama köpeği Çako sayesinde yakayı ele verdi.
Güzergah üzerinde durdurulan şüpheli araçlarda arama yapan görevliler başka bir araç içerisinde yaptıkları aramada da eroin ve metamfetamin maddesi buldu.

Son üç (3) gün içerisinde Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince gerçekleştirilen başarılı operasyonlarda yetmiş yedi (77) gram eroin maddesi, on sekiz (18) gram metamfetamin maddesi ve on bir (11) gram esrar maddesi ilimiz merkezine ulaşmadan ele geçirildi. Altı (6) uyuşturucu madde satıcısı yakalanarak adli makamlara sevk edildi. Uyuşturucu madde kullanan on altı (16) şahıs hakkında da yasal işlem yapıldı.

Yorumlar (0)