Zafer Katrancı'dan 100 bin TL'lik Bağış!

Denizlispor Kulübünün eski başkanlarından ve şuan Divan Kurulu üyesi olan Zafer Katrancı kulübe 100 bin liralık bağışta bulundu.

Zafer Katrancı'dan 100 bin TL'lik Bağış!

Haberdenizli.com

Denizlispor Kulübünün eski başkanlarından ve şuan Divan Kurulu üyesi olan Zafer Katrancı, Almanya'da gerçekleşen Heimtex fuarında kulübe için bağış toplarken, kendisi de kulübe 100 bin liralık bağışta bulundu.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ile görüşerek kulübe destek olan Zafer Katrancı, "İnanan bir şehir, inanan bir yönetim var. Futbolcularımız sahada terlerinin son damlasına kadar savaşıyorlar. Umarım bu güzel hava hiç bozulmaz. Bizler de üzerimize düşen görevi yapmak istedik. Takımımıza başarılar diliyorum" dedi.

Örnek bir davranış ile kulübe ciddi bir destekte bulunan Zafer Katrancı'ya teşekkür eden Başkan Ali Çetin, "Kendisi zamanında başkanlık koltuğuna oturmuş ve bizleri en iyi anlayan insanlardan biri olarak kulübümüze her daim destek oluyor. Zafer Bey'in gayretleri sayesinde Almanya'da bağışlar toplamamızın yanı sıra kendisi de bizlere 100 bin lira gibi önemli bir bağışta bulundu. Camiamızın böyle kenetlendiğini görmek çok güzel. Hedefimize adım adım yürüyoruz" dedi.

Zafer Katrancı'dan 100 bin TL'lik Bağış!Zafer Katrancı'dan 100 bin TL'lik Bağış!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER