banner1348

Vali Altıparmak potada ter döktü

Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) ve TED Koleji işbirliği ile düzenlenen Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın da forma giydiği Basketbol maçında kazanan dostluk oldu.

Vali Altıparmak potada ter döktü
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

TED Koleji Spor Kompleksinde düzenlenen maçta Denizli Protokolü ve DEGİAD’da geçmiş dönemlerde görev yapan başkanlar forma giydi. Denizli Protokol takımında; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, DENİB Başkanı ve Tim Başkan Vekili Süleyman Kocasert ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu forma giydi. DEGİAD Başkanlar takımında ise Gültekin Okay Salgar, Oktay Mersin, Ercüment Erdem, İlker Başkaya ve Ufuk Semercialbaz ter döktü.

Takımlar maça “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun” ve “Dostluk Kazansın” pankartları ile çıktı. 30 dakika süren ve ilk sayıyı Denizli Protokol takımından Süleyman Kocasert’in kaydettiği maçta kazanan dostluk oldu.

Maçın ardından DESİAD Başkanı Melek Sözkesen, Basketbol Federasyonu Başkanı eski Milli Basketbolcu Hidayet Türkoğlu imzalı formaları her iki takımın oyuncularına hediye etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Özden
Mehmet Özden - 2 yıl Önce

Yaşlı başlı adamları karşısına almış sıkıyosa benle oynasın sayın vali :D

SIRADAKİ HABER