banner1348

Seviye Denizli Basket İle İlke İmza Attı

Denizli Seviye Okulları geçtiğimiz yıl temellerini attığı bayan basketbol takımı ile bu sezon başarıyı hedefliyor. İkinci ligde mücadele edecek olan ve alanında tek kolej takımı unvanı alan Seviye Okulları Denizli Basket takımı 30 Ekimde ilk karşılaşmasına çıkacak ve sıkı bir program ile tüm hızıyla hazırlanıyor. 

Seviye Denizli Basket İle İlke İmza Attı
banner1336
Kulüp Başkanı Şaban Varol, “Orçun Yiğit ve ekibi tarafından takım şuanda performans olarak yüksek düzeyde. Takımlı çok iyi kurduk. Denizli’nin spor alanında yeni bir heyecanı olmasını istedik. Biz Seviye okulları olarak basketbol takımımızdan gurur duyuyoruz. Ve tüm Denizli halkını takımımıza destek olmaya çağırıyoruz. Şampiyonluk konusunda en iddialı ekibiz.”
Denizli Seviye Okulları Kurucusu Mahmut Çatlık Akdeniz Üniversitesi ile yapılacak olan ilk maçın önemli olduğunu ve Seviye Denizli Basket Takımının gücünü herkesin göreceğini dile getirdi. 
Varol ve Çatlık takımı hiç yalnız bırakmıyor. Antrenmanlarda teknik heyetle ile birlikte oyuncular motivasyonu konusunda sıkı bir anlayış sergiliyorlar 

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER