banner1348

Şampiyon Taekwondocunun Hedefi Avrupa

Gençler Taekwondo Türkiye Şampiyonu Denizlili sporcu Ali Kirazlı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’na hedeflerini anlattı. 

Şampiyon Taekwondocunun Hedefi Avrupa
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

15-20 Ocak tarihlerinde Konya’da gerçekleşen Gençler Taekwondo Türkiye Şampiyonasında 78 kg’da tatamiye çıkan Denizlili sporcu Ali Kirazlı, altın madalyanın sahibi oldu. Türk Sporunun yıldız adaylarından olan genç taekwondocu, Antrenör'ü Oğuz Karakaya ile birlikte Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

denizli gençlikspor

AVRUPAYI GÖZÜNE KESTİRDİ
Tuana Spor Kulübü sporcusu 2003 doğumlu Ali Kirazlı, elit sporcuların eğitim gördüğü İzmir’de ki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde sportif yaşantısına devam ediyor. Federasyon faaliyet programında yer alan 13-17 Şubat tarihlerinde Antalya’da yapılacak Türkiye Uluslararası Açık Turnuvasına katılacak genç sporcu, bir yandan hazırlıklarını sürdürüyor. Hedeflerinden bahseden 10. sınıf öğrencisi Ali Kirazlı, Antalya’da ki şampiyonada ilk dört arasında yer alıp, Eylül ayında İspanya’da yapılacak Avrupa Taekwondo Şampiyonasında ay yıldızlı milli formayı giymek istediğini söyledi.

denizli gençlikspor

İBANOĞLU, SPORDA Kİ BAŞARISINI DERSLERİNDE DE SÜRDÜRMESİNİ İSTEDİ
Genç taekwondocu Ali Kirazlı ve antrenörü Oğuz Karakaya’yı ağırlayan İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, elde ettikleri başarıdan dolayı her ikisini de kutladı. Genç sporcuya spor hayatında elde ettiği başarılarını, okulunda derslerinde de göstermesini isteyen İbanoğlu, içinde spor malzemelerinin olduğu bir çanta hediye etti.

denizli gençlikspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER