KIBRISLIOĞLU DEMİRÖREN’LE BULUŞTU

Denizlispor Kulüp Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Futbol Federasyonu yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda bir araya geldi.

SPOR 17.10.2014, 10:20 17.10.2014, 10:21
KIBRISLIOĞLU DEMİRÖREN’LE BULUŞTU
Antalya'da düzenlenen toplantıya federasyon yetkililerin yanı sıra PTT 1.Ligde mücadele eden 15 Kulübün başkanı da katıldı. Daha önce İstanbul'da 2 kez düzenlenen toplantının 3.'sü Antalya'da gerçekleştirildi.

Toplantının verimli geçtiğini belirten Denizlispor Kulübü Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu; ''1.Lig kulüp başkanları olarak zaman zaman federasyon yetkilileri ile bir araya gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ligimizin sorunları nelerdir, bunlar nasıl aşılır, nasıl daha iyi bir noktaya getirebiliriz bunlar üzerinde görüşmelerde bulunuyoruz. Bu gibi toplantıların hem takımımıza hemde diğer lig takımlarına katkı sağladığı görüşündeyim. Hem Fair-Play ruhunu sürdürmüş oluyoruz hemde ligimizin marka değerini arttırmaya gayret ediyoruz. 1.Lig kulüpleri olarak aramızdaki bağların daha güçlü olması gerektiğine inanıyoruz. Şahsım adına başta Federasyon Başkanımız Yıldırım Demirören'e Federasyon yetkililerimize, toplantıya iştirak eden kulüp başkanlarımıza ve mazeretlerinden dolayı katılamayan kulüp başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu tarz toplantıların devam edeceğine ve değer katacağına yürekten inanıyorum.'' dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)