DGC Kadın Futbol Takımı Şansızlığını Kıramadı

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) ve Merkezefendi Belediyesi’nin ortak olarak imza attığı ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nedeniyle gerçekleştirilen kadınlar halı saha futbol turnuvası devam ediyor.

SPOR 06.03.2020, 11:29
DGC Kadın Futbol Takımı Şansızlığını Kıramadı
banner1641

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi Belediyesi Selçukbey Spor Tesisleri’nde 15’er dakikalık 2 devrede oynanan karşılaşmalar dostluk çatısı altında çekişmeli geçiyor. Profesyonel takımlara karşı hazırlıksız yakalanan DGC Kadın Futbol Takımı ilk kez katıldığı turnuva maçında Hanımeli’ne 4-0 ikinci rakibi Alyazmalım ekibine 5-2 mağlup oldu. 

İYİ MÜCADELE ETTİLER AMA!..

Karşılaşmayı hakem Aysun Bozkurt yönetti. İlk yarısı 3-0, maç sonu ise 5-2 sona eren karşılaşmada DGC’nin gollerini Pınar ve Fatma kaydetti. DGC ekibi sahada yüksek performans göstermesine karşın son vuruşlarda etkili olamadı. Teknik direktör Sevim Say’ın tüm sihirli dokunuşları da sonucu değiştirmedi. DGC yönetim kurulu üyelerinin de taraftar olarak katıldığı karşılaşmada kadın futbolcular sahada tüm hünerlerini sergiledi. İki maçta da oyuncuların hırslarından dolayı küçük gerginlikler yaşandı ancak olaylar büyümeden önlendi!

BAŞKAN DOĞAN PAYLAŞILAMIYOR

Teknik direktör Sevim Say ve futbolcular, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen bu etkinlikte skorun önemli olmadığını ve dostluğun kazandığını açıkladı. Turnuvanın finali ise 8 Mart Pazar günü saat 11.00’de gösteri maçı şeklinde oynanacak. Bu maçta Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da forma giyecek. Ancak başkan Doğan’ın hangi takımda oynayacağı henüz açıklanmadı. Takımlar başkan Doğan’ın kendi takımlarında oynamasını ve forma giymesini istediler.
 

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)