Deveciler: "bu mağlubiyet nazar boncuğu olsun..."

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, kendi evlerinde oynadıkları Yalovaspor karşısında şansız bir yenilgi aldıklarını söyledi. Deveciler, iyi bir takım olduklarını ve ligde çok can yakacaklarını söyledi.  Başkan Deveciler, “Takım elinden gelen her şeyi yapıyor. Yalova mağlubiyetini bir kaza olarak görüyorum. Bu mağlubiyet bizim nazar boncuğumuz olsun” dedi.

SPOR 28.10.2019, 14:25
Deveciler: "bu mağlubiyet nazar boncuğu olsun..."

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi Belediyesi Basketbol Takımı’nda son oynanan Yalovaspor maçında alınan mağlubiyet moralleri bozmadı. Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı, ligin uzun bir maraton olduğunu zaman zaman bu tip kayıpların yaşanabileceğini söyledi. Ateşdağlı, “benim iyi bir takımım var. Takımımdaki oyuncularım iyi niyetli ve karakterli oyuncu topluluğu. Yalova maçında alınan mağlubiyetten elbette ki dersimizi çıkardık. Cuma günü deplasmanda oynayacağımız Bornova maçını kazanarak 1 haftalık emanet bıraktığımız liderlik koltuğuna tekrar oturacağız” dedi.

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, Yalovaspor maçında alınan mağlubiyetle hiçbir şeyin sonunun olmadığını söyledi. Deveciler, “Bu mağlubiyet bizim nazar boncuğumuz olsun. Uzun zamandır yenilmeyen bir Merkezefendi Basket Takımı var. Herkes bizim maçımıza çok farklı hazırlanıyor. Hatta Yalovaspor Baş Antrenörünün bir lafını var. “Merkezefendi Basket Takımı sanırım 1 buçuk yıldır kendi evinde yenilmiyordu. Biz haddimizi biliyoruz. Merkezefendi Basket bu ligin en iyi takımı” diye konuştu. Bornova maçıyla lige kaldığımız yerden tekrar devam edeceğiz” diye konuştu. Öte yandan Yalovaspor maçından bir gün önce sakatlanan Gökhan Yazıcıoğlu’nun durumunun iyi olduğu ve Cuma günü deplasmanda oynanacak olan Bornova maçında formasını yeniden giyebileceği öğrenildi. Merkezefendi Belediye Basket Takımı, Bornova maçının hazırlıklarını bugünden itibaren başladı.

Yorumlar (0)