banner1348

Denizlispor’dan Öğrencilere Kıyak

Denizlispor yönetimi öğrenciler için indirimli bilet ücretlerini belirledi. Belirlenen ücretlere göre öğrenciler için biletler yarı yarıya fiyatlandırılacak.

Denizlispor’dan Öğrencilere Kıyak
banner1336
Denizlispor yönetimi, bilet fiyatlarında öğrencilere yarı yarıya indirim getiriyor. Yönetimin sezon başında belirlediği B ve D üst tribün 25, A üst tribün 20, maraton (açık) 15 ve kale arkası 10 TL olan bilet fiyatlarında uygulanıyor. Bilet fiyatlarının yüksek olmasından dolayı başkan Süleyman Urkay ve yönetim kuruluyla görüşen Asbaşkan Ahmet Selvi, öğrencilere mahsus olmak üzere bilet fiyatlarında yarı yarıya indirime gidildiğini açıkladı.

Asbaşkan Selvi, “Hepsi bizim çocuklarımız. Harçlıklarından ayırdıkları paralarla Denizlispor maçlarına geliyorlar. Yaş ortalaması küçük Denizlispor sevdalıları ailelerinden zaten belli bir miktarda para alıyor. O’nun da büyük bir bölümünü Denizlispor maçlarını seyretmek için bilet almak için harcaması bizi de düşündürdü. Bu nedenle öğrenciler için bilet fiyatlarını indirdik. Artık daha rahat maçlara gelip takımlarını destekleyebilirler. Bizim genç taraftarlardan ricamız ise bizi içerideki maçlarda yalnız bırakmasınlar. Denizlispor, Denizlililerin takımıdır, sahip çıkalım” diye konuştu.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER