DENİZLİSPOR’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

Denizlispor Basın Sözcüsü Yasin Özpek, Denizlispor'un büyük bir marka olduğunu, bu markayı layık olduğu yere taşıyacaklarını söyledi.

SPOR 31.07.2013, 13:56 31.07.2013, 14:04
DENİZLİSPOR’DAN BİRLİK ÇAĞRISI
banner1665
Denizlispor Basın Sözcüsü Yasin Özpek, Denizlispor'un büyük bir marka olduğunu, bu markayı layık olduğu yere taşıyacaklarını söyledi.
PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor, yeni sezon hazırlıklarına Bolu’da devam ediyor.Dün oynadığı hazırlık maçında Adana Demirspor ile 1-1 berabere kalan yeşil-siyahlılar bugün Denizli’ye döndü. Denizlispor yönetim kurulu da bir yandan transfer çalışmalarına ağırlık verirken bir yandan da ekonomik anlamda rahatlamak istiyor. Bir mesaj yayınlayan Denizlispor yönetim kurulu, bu yıl hiç kimseye ücretsiz bilet verilmeyeceğini açıkladı. Gerçek Denizlispor taraftarının takımına sahip çıkacağına inandıklarını belirtilen açıklamada böylelikle bilet ve kombine gelirinde de artış olacağına inanıldığı kaydedildi.
Denizlispor Basın Sözcüsü Yasin Özpek de yaptığı açıklamada Denizlispor herkesin destek vermesi gerektiğini belirterek, "Bu sezon ekonomik sıkıntıya rağmen, kulüp yöneticilerimiz fedakarca çalışıyor. Denizlispor için herkes taşın altına elini sokması lazım. Bu takım birlik ve beraberlikle çok ihtiyacı var. Bizler yönetim olarak elimizden gelen tüm özveriyi gösterip, takımımızla camiamız arasında köprüler kurmaya çalışıyoruz. Denizlispor camiasının üzerine düşen görev ise, bu takıma inanıp sırt vermek olmalıdır. Güzel günleri göreceksek sadece bizlerin çabasıyla olmuyor. Özellikle sivil toplum kuruluşlarından destek bekliyoruz. Denizlispor büyük bir marka. Bu markayı layık olduğu yere taşıyacağız. Tüm şehrimizle bir araya gelmeliyiz. Başarı gelecekse şehir olarak hep birlikte geleceğine inanmalıyız” dedi.
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)