banner1348

Denizlispor'u İzlemek Öğrenciye İndirimli

Denizlispor’da ekonomik kriz ve son iki haftada alınan mağlubiyet masaya yatırıldı. Salı akşamı tesislerde toplanan Denizlispor yönetimi, teknik direktör Selahattin Dervent ile toplantı yaptı. Takımın bulunduğu durum hakkında rapor istedi. 

Denizlispor'u İzlemek Öğrenciye İndirimli
banner1336
Denizlispor yönetimi gelen rapor doğrultusunda futbolcularını uyarırken, bu hafta oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının ise mutlaka kazanılmasını istedi. Yönetim, bunun yanında prim yönetmeliğine cezayı da ilave etti. Futbolcuların galibiyet primi olan 50 bin TL, eğer kendi sahalarında kaybetmeleri durumunda bir sonraki karşılaşma için yarı yarıya düşürülecek. Uyarıyı dikkate alan Denizlisporlu futbolcular ise bu haftaki maçı mutlaka kazanacaklarını söylediler. 

ÖĞRENCİLERE İNDİRİM
Denizlispor yönetimi, Cumartesi günü saat 13.00’te oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi öğrenciler için bilet fiyatlarında yarı yarıya indirim uygulanmasını kararlaştırdı. Öğrenciler bu hafta Passolig gişelerine gelerek sadece ‘öğrenci belgeleri’ni göstermeleri yeterli olacak. Öğrenci biletleri internetten ise satışa açılmayacak. Buna göre kapalı B ve D üst tribün 25, kapalı A üst 20 TL, maraton-açık 15 TL ve kale arkası da 10 TL’den satışa çıkacak. Öğrenciler ise; kapalı A, B, D üst ve maraton-açık tribüne yarı fiyatla girecek. Denizlispor yönetimi ayrıca Denizlilileri ve taraftarları bu maça davet etti.  

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER