DEGİAD’DAN BAŞKAN KIBRISLIOĞLU’NA ZİYARET

Denizli Genç İşadamları Derneği Başkanı Melek Sözkesen Yönetim Kurulu Üyeleri Aysun Nalbant, Sedat Doğaç, Harun Erişkin, Serdar Çıralı ve Serdar Atay Denizlispor Kulüp Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

SPOR 14.10.2014, 14:09 14.10.2014, 14:12
DEGİAD’DAN BAŞKAN KIBRISLIOĞLU’NA ZİYARET
Ziyaretin konusunun Denizlispor olduğunu belirten Dernek Başkanı Melek Sözkesen Denizlide bulunan Tüm sivil toplum örgütlerinin Denizlispor’a sahip çıkılması gerektiğini dile getirdi. 

Sözkesen “ Denizlimizde bulunan tüm sivil toplum kuruluşları ilimizin tek medarı iftiharı olan Denizlispor’umuzu desteklemelidir. DEGİAD olarak bizler takımımızın başarısı için elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Kıbrıslıoğlu “Yapılan Anlamlı ziyaretten dolayı Sayın DEGİAD Başkanım Melek Sözkesen’e ve yönetim kuruluna çok teşekkür ederim. Amacımız ilimizin vazgeçilmez tek markası olan Denizlispor’umuzu daha iyi yerlere getirmek. Bu zorlu yolculukta sivil toplum kuruluşlarını yanımızda görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu destekten şahsım ve Denizlispor camiası adına teşekkür ediyor, diğer sivil toplum örgütlerimize örnek olmasını temenni ediyorum” diye söyledi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)