Amatör spor kulüplerini kalkındırmak için aday oldu

Yaşar Kaçar Denizli Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu başkanlığına aday olduğunu açıkladı.1976 yılından bu yana Denizli Amatör sporunun içinde olduğunu söyleyen Kaçar, “amatör sporlarda hizmet eden tüm kulüplere eşit mesafede olacağız ve hepsinin kalkınması için çabalayacağız.” İfadelerini kullandı. 

Amatör spor kulüplerini kalkındırmak için aday oldu

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu 2 Haziran’da yapılacak. Genel kurulda başkan adaylığını ilk açıklayan şuanki mevcut başkan Feyyaz Ceşen olmuştu.  Ceşen’in rakibi ise Yaşar Kaçar ve ekibi oldu. 
Denizli’deki amatör sporun bütün kademelerinde yer aldıklarını, söyleyen Kaçar, Denizli’deki amatör spora ivme kazandırmak için aday olduklarını açıkladı. Amatör kulüplerin ne gibi sorunlar yaşadıklarını çok iyi bildiklerini belirten Kaçar, “bir değişim olması gerektiğini inanarak adaya oldum. Burada kazanan Denizli olacak. Delegelerimiz bize  teveccüh gösterirse onların sıkıntılarını çözmek için gece gündüz çalışacağız.” dedi.


“OTOBÜSLERİ BİZ KARŞILAYACAĞIZ”
Denizli Amatör Kulüplerinin sıkıntılarından bahseden Kaçar, “Türkiye şampiyonasına giden takımlarımız araç bulmakta sıkıntı çekiyor. Hatta çoğu zaman bizim takımlarımız Türkiye şampiyonasına masrafları çok olduğundan dolayı katılmamak için maçlarda kazanmak için kendilerini zorlamıyorlar. Türkiye şampiyonası masraflı bir turnuva kulüplerimiz de bu masrafın altında eziliyor.Başkan olduğum takdirde şampiyonaya katılan tüm takımları araçlarını biz karşılayacağız.” diye konuştu.
SPORCULARI BİZ TEDAVİ ETTİRECEĞİZ”
Müsabakalarda yaşanan sakatlıkları kulüplerin en çok belini büken sorun olduğunu söyleyen Kaçar, “anlaşmış olduğumuz bir hastanemizde görev aldığımız süre içinde bütün sporcularımız ameliyat dahil hiçbir ücret ödemeden tedavi olabilecekler. Ayrıca anlaşmış olduğumuz spor salonlarında kulüplerimize antrenman yapabilme imkanı sunacağız.” İfadelerini kullandı. 
 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243