Sarayköylü 8 bin çocuğa lunapark bileti hediye

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilçedeki 8 bin çocuğa lunapark bileti hediye etti. 

SARAYKÖY 24.04.2017, 09:44 24.04.2017, 10:06
Sarayköylü 8 bin çocuğa lunapark bileti hediye
banner1665

Sarayköy Belediyesi ilçedeki tüm vatandaşları önemsiyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların doyasıya eğlenmelerini isteyen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçedeki 8 bin çocuğa lunapark bileti hediye etti.
İlçedeki anasınıfı, ilkokul ve ortaokullara zabıta ekipleri tarafından dağıtılan lunapark biletlerini alan çocuklar Sarayköy’ün Turan Mahallesi’ne kurulan lunaparkta doyasıya eğlendi.
Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda doyasıya eğlenmeleri için programlar yapmaya devam edeceklerini ifade eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklarımızın bayramı… Bugün onların daha çok eğlenmesini istiyoruz. Çocuklarımızın en çok mutlu oldukları yerin lunapark olduğunu düşündük ve onlara oyun gruplarında eğlenmeleri için lunapark biletleri hediye ettik” dedi. 
Eğlencenin lunapark ile sınırlı olmadığını açıklayan Başkan Özbaş, “ Pazar günü belediyemiz tarafından ilçe stadyumumuzda Çocuk Şenliği düzenlenecek. Binlerce çocuğumuzun katılacağı bu şenlikte, çocuklarımızın doyasıya eğlenecek” diye konuştu.  
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)