Özbaş’ın Mahalle Ziyaretine Yüzlerce Vatandaş Eşlik Etti; “Destek Böyle Olur Dedirtti.”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, Bala Mahallesi ziyaretini yüzlerce Sarayköylünün katılımıyla gerçekleştirdi: “Destek böyle olur dedirtti.”

Özbaş’ın Mahalle Ziyaretine Yüzlerce Vatandaş Eşlik Etti; “Destek Böyle Olur Dedirtti.”

HABERDENİZLİ.COM

Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın Bala Mahallesi ziyareti miting havasında geçti. Başkan Özbaş’a destek için yüzlerce Sarayköylü bir araya geldi, araçlar konvoy halini aldı.

Başkan Özbaş için bir araya gelen kalabalık Ahmet Necati Özbaş’ın seçim şarkısı eşliğinde Turan Mahallesi’nden Bala Mahallesi’ne yürüdü. Miting havasını aratmayan mahalle gezisi dikkatleri üzerine çekti.

saraykoy belediye baskanı ahmet necati ozbas

Yüzlerce kalabalık ile mahalle gezisini tamamlayan Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, “Kardeşlerime çok teşekkür ederim. Onların bize verdiği güven ve destek ile daha çok güçleniyoruz. İlçemizin vizyon bir şehir olması için hayata geçirdiğimiz projelerde de tıpkı bugünkü gibi hemşehrilerimizden destek alarak, kolları sıvamıştık. Nasıl o destek ruhu ile ilçemizi bambaşka bir şehir haline getirdiysek. Şimdi de aynı destek ile durmadan yorulmadan, kendimizi hemşehrilerimize anlatmaya devam edeceğiz. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

saraykoy belediye baskanı ahmet necati ozbas

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER