Halkın İçinde, Halk İle İç İçe Bir Başkan

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, makamda oturmak yerine halkın içerisine karışarak vatandaşların taleplerini dinleyerek sorunlara çözüm buluyor.

SARAYKÖY 18.04.2019, 14:49
Halkın İçinde, Halk İle İç İçe Bir Başkan
banner1621

HABERDENİZLİ.COM

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 2014 yılında başlayan belediye başkanlığı görevinden bu zamana kadar Sarayköy halkının her anında yanında olmaya çalışıyor. Vatandaşların düğün, sünnet cemiyetlerine giderek mutluluklarını paylaşan Başkan Özbaş, vatandaşların cenaze törenlerine de katılarak vatandaşların acılarını paylaşıyor.
İlçede düzenlenen programlara da aksatmadan katılan Başkan Özbaş’ın halkla iç içe olması vatandaşlar tarafından da takdir ediliyor. 

Başkan Özbaş son olarak  Erkin ve Tuğba Duru çiftinin 2 yaşına giren oğulları Muhammed Noyan Duru adına Şehit Hüseyin Kuş Parkında düzenlenen doğum günü etkinliğine katıldı.  
Duru çifti, davetlerini kırmayarak gelen Başkan Özbaş’a teşekkür etti.  Başkan Özbaş, bir belediye başkanının görevinin halkla iç içe olması olduğunu da ifade ederek, “ Halkımızla iç içe olmak hizmetlerin en kıymetlisi olduğunu düşünüyorum. Onların mutluluğunu paylaşmak, acılarında yanlarında olarak bir nebze olsun hafifletmek istiyoruz. İlçemiz içerisinde düzenlenen programlarda ise eksiksiz katılmaya özen gösteriyorum. Vatandaşlarımız ile birebir sohbetlerimizde sorunlarını not ediyor, vatandaşlarımız ile yaptığımız istişare sonrası çözüme kavuşturuyoruz” dedi. 
Vatandaşlar ise sürekli halkın arasında olmayı tercih eden Başkan Özbaş’ı takdir ediyor.

Halkın İçinde, Halk İle İç İçe Bir BaşkanHalkın İçinde, Halk İle İç İçe Bir BaşkanHalkın İçinde, Halk İle İç İçe Bir Başkan
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)