Bu Hizmet Sarayköy’de Takdir Topladı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçeye kazandırdığı prestij projelerinin yanı sıra vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için yeni hizmet kapılarını açmaya devam ediyor. Başkan Özbaş, yeni hizmetlerinden birisi olan “Evde Temizlik Hizmeti” projesiyle ilçe halkının takdirini topladı. 

Bu Hizmet Sarayköy’de Takdir Topladı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, hayata geçirdiği projeleriyle ilçenin çehresini gözle görülür bir şekilde değiştirmeye devam ediyor. İlçe halkının hayatını kolaylaştırmaya yönelik hizmetleri de hayata geçiren Başkan Özbaş, sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden biri olan “Evde Temizlik Hizmeti” projesini başlattı.

Sarayköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından oluşturulan Evde Temizlik Hizmeti ekipleri yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet veriyor. 
Vatandaşlar tarafından yapılan taleplerin değerlendirilmesi sonucu bakıma muhtaç vatandaşların yaşadıkları ortamlar sağlık koşullarına uygun hale getiriliyor.

Projeyle ilgili bilgi veren Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sadece bir aydan bu yana verilen bir hizmet olduğunu belirterek, şuana kadar 35 evin ekipler tarafından temizlendiğini söyledi. Başkanı Özbaş, “ Hizmet destanımızı yazarken ‘önce vatandaşlarımız sonra şehrimiz’ diyerek başladık. Vatandaşlarımızın hayat kalitesini üst seviyeye çıkarmak adına projelerimizi geliştirdik. Projelerimiz hemşehrilerimize göre şekillendi. Sadece şehrimizin çehresini değiştirerek vatandaşlarımıza hizmet sunmadık. Onların hayatlarına da değinmek için hizmet destanımızı yazdı. Yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza sunmuş olduğumuz Evde Temizlik Hizmeti dışında onlara Evde Ücretsiz Hemşire Bakım Hizmetimizle ve Evde Ücretsiz Berber Hizmetimizle de ulaşıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın hayatlarına güzel dokunuşlar yapmak için hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Sarayköy evde temizlik ekibiSarayköy evde temizlik ekibi-1

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER