Başkan Özbaş, Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Sarayköy Devlet Hastanesi’ni ve ilçedeki Aile Sağlık Merkezlerini ziyaret etti, sağlık çalışanlarına hediye takdim etti. 

SARAYKÖY 14.03.2022, 14:04
Başkan Özbaş, Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

Sarayköy’de sağlık çalışanları unutulmadı. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçede görev yapan sağlık çalışanlarını 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ziyaret etti. İlçedeki Aile Sağlık Merkezilerini ziyaret eden Başkan Özbaş, daha sonra Sarayköy Devlet Hastanesi hekimleri ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Günün anısına hediye takdim etti.
Emeğini, bilgisini ve hayatını insan sağlığına adayan ve bu bilinçle gece gündüz demeden görev yapan tüm sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Büyük bir özveri içerisinde bizim ve sevdiklerimizin sağlığı için seferber olan ve kahramanlık örneği gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza canıgönülden teşekkür ederim. Hakkınızı hiçbir zaman ödeyemeyiz. İyi ki varsınız. Bizler Sarayköy Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız” dedi.  
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
17
açık