banner1029

Yüz Germe Nedir? Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Yüz germe günümüzde en yaygın şekilde uygulanan estetik operasyonlardan birisidir. Diğer yaygın şekilde tercih edilen operasyonlar arasında ise burun estetiği, dudak dolguları, yağ alma operasyonlarını gösterebiliriz.

Yüz Germe Nedir? Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?
Yüz germe İzmir ve ülkemizdeki diğer şehirlerin kliniklerinde aktif bir şekilde yılda birkaç yüz kere uygulanan işlemler arasında yer alır. Bu operasyonun sık tercih edilmesindeki neden oldukça açıktır. Bu yöntem ister ameliyatlı ister ameliyatsız uygulansın, kişileri birkaç yaş gençleştirmeyi vaat eder. Bu kozmetik açıdan doğrudur diyebiliriz. Yüz germe işlemleri yaptırmamış kadınlarla yaptırmış ayın yaştaki kadınlar arasındaki farkın oldukça belirgin bir fark olduğunu söylemek mümkün. Bu yazımızda sizlere yüz gerdirme İzmir kliniklerinde ne şekilde uygulanmaktadır konusundan bahsetmeye çalışacağız.
Yüz Germe Nedir?
Yüz germe, gerek ameliyatla yüz derisinden fazla kısımların alınması gerekse de ameliyatsız bir şekilde ameliyat iğneleri ile yüzün asılması suretiyle gerdirilmesi yöntemlerinin genel adıdır. Ameliyatsız yöntemin toplamda yarım saat bir süre aldığını ve iki yıl gibi bir zaman zarfı için kişilerin yüzlerinden memnun kalmalarını sağladığını söyleyebiliriz. Gerek ameliyatsız gerekse de ameliyatla uygulanan yüz germe işlemi İzmir’de başarılı şekilde uygulanan yöntemlerdir.
Ameliyatsız yüz germe İzmir kliniklerinde ameliyatla yüz germeye göre çok daha uygun fiyatlıdır. Fakat bu yöntem ameliyatlı yönteme göre daha kısa süreli geçerli olan bir yöntemdir. Ameliyatız yöntemde en fazla 2 yıl gibi bir sürede yüzün ve derinin eski sarkık halini alması söz konusu iken, ameliyatla yaşa da bağlı olarak bu süreç en az 5 yıl gibi bir zaman skalasına artış gösterebilmektedir.
Kişiler dilerlerse bu yöntemi yüz germe ameliyatı İzmir kliniklerinde de uygulatabilirler. Eğer ameliyattan çekinmiyorsanız ve sonuç kalıcı olsun istiyorsanız bu durumda sizin için en iyi seçenek ameliyat yöntemi olacaktır. Ameliyat sayesinde kalıcı bir çözüm elde etmek ve daha kaliteli bir sonuçla daha kozmetik bir yüze sahip olmak mümkündür.
Yüz Germe Fiyatları
Yüz germe İzmir kliniklerinde olduğu kadar diğer şehir kliniklerinde de değişken fiyatlara sahiptir. Tabi bu noktada fiyatların ameliyatlı veya ameliyatsız yöntemlere göre de değiştiğini söyleyebiliriz. Ameliyatsız yüzme germe işleminde ücretler birkaç yüz lira civarında seyrederken, ameliyatlı yüz germe işlemlerinde fiyatları birkaç bin liralardan başlamaktadır. Bu noktada üst fiyat sınırının kişilerin taleplerine ve doktorun ününe ve uzmanlığına göre değiştiğini de söyleyebiliriz.
Yüz germe İzmir kliniklerinde tercih edilmesi halinde ve ameliyatlı olması halinde fiyat 3.500 TL ile 15.000 TL arasında değişir. Bu noktada bir klinik seçmeden önce mutlaka klinikten daha önce bu işlemi yaptırmış kişilerle iletişime geçin deriz. Her ne kadar tüm klinikler öncesi ve sonrası şekilde fotoğraflar gösterseler ve başarılarını ispatlamaya çalışsalar da ameliyatın başarısı konusunda en iyi bilgiyi daha önce ameliyatı yaptırmış bir kişiden alabilirsiniz.
Yüz germe hakkında daha fazla detaylı bilgi için http://estetiks.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER