Yılın en iyi Fizyoterapisti ödülünü  Necdet Döner aldı

SAĞLIK 11.10.2021, 16:49
Yılın en iyi Fizyoterapisti ödülünü  Necdet Döner aldı

Manuel Terapi nedir?

Manuel tedavi yöntemi bilinen en eski tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi sayesinde omurga, eklem gibi bölgelere oluşan ve ağrı oluşmasına sebep olan blokajlar elle uygulanan manipülasyon yöntemler ile ortadan kaldırılabilir, eklemlerin kaybettiği hareket esnekliği geri kazandırılabilir. Manuel terapi yönteminden sağlıklı sonuç alabilmek adına uzman doktorun isteği doğrultusunda radyolojik görüntüleme tekniklerine başvurulabilir.

Manuel terapi süreci kişiye özel olarak planlanan bir tedavi sürecidir. Kişinin fiziksel ve psikolojik durumuna göre süreç değişiklik gösterebilir. Genellikle bel, boyun ve fıtık tedavilerinde 8-12 seansta sonuç alınabilmektedir.

Manuel terapi süreci kişiye özel olarak planlanır

Necdet Döner kimdir?

Fizyoterapist Necdet Döner, İzmir’in Bergama ilçesinde 18 Haziran 1998 tarihinde doğmuştur ve 23 yaşındadır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bergama’da tamamlayan Necdet Döner, Bergama Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni birincilikle bitirdikten sonra Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü kazanmıştır.İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nden 2020 yılında mezun olan Döner, daha çok omurga rahatsızlıklarıyla ilgilenmektedir. Ünlü Fizyoterapist aynı zamanda köşe yazarlığı da yapmaktadır. Necdet Döner, 2021 Türkiye 4. Altın Kalite Yılın En İyi Fizyoterapisti ödülüne layık görülmüştür.


Bölgenin en bilinen isimlerinden olan Necdet Döner, bu alanda kazandığı ödüller ve deneyimi ile de dikkat çekiyor.Televizyon ekranlarında sağlık programlarına katılarak uzmanlık alanlarına dair önemli bilgiler paylaşan Necdet Döner’in dijital ve basılı yayın organlarında köşe yazıları ve makaleleri de yayınlanmaktadır. Ünlü isimlerin fizyoterapisti olan Necdet Döner, fizyoterapi,manuel terapi ve egzersiz danışmanlığı hizmeti vermektedir.

İletişim
İnstagram:@necdetdoner
Randevu :0543 223 54 38

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)