Lazer Epilasyon Kullanım Alanları ve Çeşitleri Nelerdir?

Erkeklerde kol, bacak ve kemer bölgesi ile göğüs bölgesine yapılan ve kadınlarda da alından ayağa tüm bölgelere uygulanabilen epilasyon çeşidi olarak lazer epilasyon her zaman en fazla tercih edilen işlemlerden birisidir.

SAĞLIK 08.02.2021, 12:49
Lazer Epilasyon Kullanım Alanları ve Çeşitleri Nelerdir?

Erkeklerde kol, bacak ve kemer bölgesi ile göğüs bölgesine yapılan ve kadınlarda da alından ayağa tüm bölgelere uygulanabilen epilasyon çeşidi olarak lazer epilasyon her zaman en fazla tercih edilen işlemlerden birisidir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından istenmeyen tüylerden kurtulma merkezi olan Beşiktaş lazer epilasyon sayesinde sizler de istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz.

Alanında uzman estetisyenler tarafından yapılan ve hem kalitesiyle hem de kalıcılığıyla gündemde olan Beşiktaş lazer epilasyon ile herkes bütçesine uygun bir şekilde epilasyon yaptırabilir. Belirlenen paketler dahilinde ister tüm vücut ister özel olarak istediğiniz bölgelere lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Her geçen gün daha fazla birey tarafından tercih edilen lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulma yöntemidir. Alın bölgesinden başlayarak ayak bölgesine kadar her bölgeye uygulanma özelliği olan epilasyon çeşididir. İki türlü yöntemi mevcuttur. Güzellik uzmanları ve alanında uzman estetisyenler tarafından yapılan bu işlemlerin birisi buz lazerdir. İkincisi ise iğneli lazerdir. Buz lazer çeşidinde serinletici etki mevcuttur. İğneli lazer çeşidinde de ise daha yoğun bir teknik karşınıza çıkar.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Güzellik uzmanları tarafından deneyimli bir şekilde Okmeydanı lazer epilasyon bünyesinde uygulanan bu işlemler bölgelere göre süre farkı gösterebilir. Tüm vücut ya da sadece istenilen bölgelere yapılan epilasyon yaklaşık olarak 8 ile 10 seans sonucunda başarılı etkilerini gösterir. İlk 3 seanstan itibaren kıl köklerinde zayıflama ve yeniden çıkan tüylerde dökülme oluşmaya başlar. Hem erkekler için hem de kadınlar için oldukça mükemmel sonuçların oluştuğu Okmeydanı lazer epilasyon bünyesinde sizler de istenmeyen tüylerinize veda edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Şişli lazer epilasyon bünyesinde de her türlü çeşidi bulunan lazer epilasyonun kullanım alanları her geçen gün daha da artıyor. Yüz bölgesinde, kol bölgesinde, koltuk altı bölgesinde, kemer bölgesinde, bikini bölgesinde ve bacak bölgesine hiçbir eksik alan kalmayacak şekilde uygulaması yapılır. Şişli lazer epilasyon bünyesinde uygun fiyatlarlar ve size en uygun paketlerle istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Kıl kökleri daha kalın ve daha siyah olan bireylerde etki çok daha kısa sürede kendisini göstermeye başlıyor. Sizler de bu etkileri kısa sürede görebilirsiniz. İlk üç seanstan itibaren kıl kökleri zayıflar ve artık kıllar dökülmeye başlar. Her alanda bu etkiyi görebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz lazer ve iğneli lazer epilasyon olarak iki çeşide ayrılan ve her kıl köküne farklı etkiler gösteren bir epilasyon çeşididir. Beşiktaş lazer epilasyon bünyesinde öncelikle kıl kökü muayenesi yaptırabilir ve ardından sizin kıl kökleriniz için en uygun olan yöntemin seçilmesine olanak sunabilirsiniz.

Kıl kökü muayenesi yapıldıktan sonra en uygun yöntem seçilerek seanslara başlanan Okmeydanı lazer epilasyon sayesinde uygun fiyatlara kalıcı olan istenmeyen tüylere veda edebileceksiniz. Alından ayağa tüm tüylerden en az %85 oranında kurtulabileceğiniz yöntemin fiyatları da indirim dönemlerine ve paketlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Buz lazer ve iğneli lazer olmak üzere en az iki çeşide ayrılan bir epilasyon türüdür. Jilet, ağda, epilatör gibi yöntemler kullanarak uzun vadeli istenmeyen tüylerden kurtulamadığınızda, artık kıl ve tüy sorunlarıyla uğraşmak istemediğinizde ve özellikle de bu tür epilasyon yöntemlerine karşı alerjik ve lekelenme gibi sorunlar yaşıyorsanız, lazer epilasyon yaptırmak en mantıklı karardır. Şişli lazer epilasyon bünyesinden randevu alarak hem detaylı bilgilere ulaşabilir hem de kısa sürede seanslarınıza başlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)