Karın Germe Ameliyatı Niçin Yapılır?

En çok yaptırılan estetik ameliyat operasyonları içerisinde karın germe ameliyatı yer alıyor.

SAĞLIK 08.02.2021, 17:32
Karın Germe Ameliyatı Niçin Yapılır?

En çok yaptırılan estetik ameliyat operasyonları içerisinde karın germe ameliyatı yer alıyor. Hem erkekler için hem kadınlar için geçerli olan bu işlem sonrasında karın bölgesindeki fazlalıklardan kurtulabilir ve karın bölgesini oldukça gergin bir hale getirebilirsiniz. Alanında uzman doktorlar tarafından yapılan ve oldukça uzman bir şekilde hayata geçirilen karın germe ameliyatı sayesinde karın bölgesindeki gerginliği dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

İdeal fiyatlar kapsamında yapılan bu işlem sayesinde karın ve göbek bölgesindeki fazla yağlar alınır ve işlem tamamen acısız ve ağrısız şekilde hayata geçirilir. Tamamen estetik bir uygulama şeklinde yapılan bu işlem sonrasında karın bölgesinde iz ya da leke oluşmaz.

Karın Germe Ameliyatı

Alanında uzman doktorlar tarafından yapılan karın germe ameliyatı karın bölgesinde yağlanma olan ve fazla kilosu olanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Sıkı bir diyete tabi kalınmasına rağmen ve özellikle de sıkı bir spor programına tabi kalınmasına rağmen karın bölgesindeki yağlarda azalma ve sıkılaşma meydana gelmediği takdirde, bu ameliyat ile başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Etkili bir karın bölgesine sahip olmak ve özellikle de yaz aylarında daha güzel şekilde mayo ve bikini modellerini giyebilmek için karın bölgesi önem arz ediyor. Bu öneme istinaden yapılan ameliyat sonrasında karın bölgesine estetik dikişler atılır ve karın bölgesinde hiçbir iz ya da leke oluşmadan doğal görünüm elde edilir.

Karın Germe Ameliyatı Niçin Yapılır?

Karın bölgesinde, bölgesel olarak kilo ve yağlanma yaş ilerledikçe, yer çekimine bağlı olarak ve özellikle de farklı faktörlerden ötürü meydana gelmeye başlar. Göbek aşağıya doğru sarktıkça ve özellikle de sağlıksız bir şekilde kilo alındıkça, karın bölgesi daha rahatsız hale gelir. Sizler de bu açıdan rahatsız oluyorsanız ve kısa süre içerisinde karın bölgesinin daha gergin hale gelmesini istiyorsanız, karın germe ameliyatı fiyatları kapsamında yaptırabilirsiniz. İdeal fiyatlar sayesinde ve kolay ödeme seçenekleriyle dilediğiniz zaman ve en çok ihtiyacınız olduğu zamanda yaptırabilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Çeşitleri Nelerdir?

Uzman doktorlar tarafından kullanılan karın germe ameliyatı fiyatları çeşitli yöntemlere dayalı olarak farklılık gösterebilir. Sizler de bütçenizin en uygun olduğu dönemde istisnasız bir şekilde bu ameliyatı yaptırabilir ve yaz sezonunu daha güzel bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Acı ve ağrı duymadan, lokal anestezi ya da genel anestezi altında uygulanan işlem sonrasında iyileşme süreci de oldukça verimlidir. Sıcak ve çok soğuk su değmemesine dikkat edilmelidir. Yatış pozisyonuna dikkat edilmelidir. Doktor tarafından verilen tüm talimatlar yerine dikkatli bir şekilde getirilmelidir.

Karın Germe Ameliyatı Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulanan bu estetik işlem sonrasında uzman doktor tarafından verilen tüm talimatlara uyulması gerekiyor. Yatış pozisyonundan duş sıcaklığına varana kadar her alana dikkat edilmeli ve beslenmeye de özen gösterilmelidir. Tüketilen her şeyin doğal olmasına özen gösterilmeli ve bol miktarda su tüketilmelidir. Karın egzersizleri doktor tarafından verilen sayıda ve sürelerde yapılmaya da özen gösterilmelidir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

En uygun fiyatlara sahip olan estetik işlemler arasında yer alan karın germe operasyonu hem erkekler için hem kadınlar için oldukça uygundur. Düzenli diyet yapılmasına ve düzenli sportif hareketler yapılmasına rağmen karın bölgesindeki yağlardan kurtulamıyorsanız, karın gerdirme işlemi yaptırarak tamamen profesyonel görünen bir karın bölgesine sahip olabilirsiniz. Bütçenize en uygun şekilde tasarlanan paketler ve seanslar dahilinde karın germe ameliyatı fiyatları kolay ödeme seçenekleriyle bu işlemi yaptırabilirsiniz ve mükemmel bir karın bölgesine sahip olabilirsiniz.

https://www.privacyestetik.com/karin-germe/ <- hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

Yorumlar (0)