‘İhtiyacın Yoksa Getir, İhtiyacın Varsa Götür’

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Kale Devlet Hastanesi’nde ‘İhtiyacın Yoksa Getir, İhtiyacın Varsa Götür’ sloganıyla başlatılan Gönül Mağazası Projesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlar giyim eşyalarını ücretsiz olarak hastaneden temin edebiliyor.

‘İhtiyacın Yoksa Getir, İhtiyacın Varsa Götür’

Denizli Kale Devlet Hastanesi yaptığı sosyal projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Hastane bünyesinde geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirilen Sünnet Şöleni, Göz Taraması, Atık Yağların Toplanması projelerinden sonra şimdi de Gönül Mağazası projesi hayata geçirildi. ‘İhtiyacın Yoksa Getir, İhtiyacın Varsa Götür’ sloganıyla Kale Kaymakamlığı ve Kale Devlet Hastanesi öncülüğünde başlatılan projede ihtiyaç sahibi vatandaşlar hastanede kurulan Gönül Mağazası odasından ihtiyaçlarına göre ücretsiz kıyafetlerden alabiliyor.

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk de Kale Devlet Hastanesi’nde Kale Kaymakamlığı’nın desteğiyle müthiş projeler ortaya çıktığını söyledi. Son olarak gerçekleştirilen Gönül Mağazası projesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz giyim yardımında bulunulduğunu açıklayan Öztürk şöyle devam etti: “Kale Devlet Hastanesi Yönetimimiz ve Kale Kaymakamlığı işbirliğiyle geçtiğimiz hafta bildiğiniz gibi hastanemiz bünyesinde atık yağları toplayarak 10 adet tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtmıştık. Şimdi de hastanemiz bünyesinde hastane çalışanlarımızın da desteğiyle uygun, kullanılabilir olan kıyafetleri belirleyerek hastaneye gelen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Diğer projelerimizde olduğu gibi bu projede de bizden yardımlarını esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan Kale Kaymakamı İhsan Ayrancı’ya ve Kale Devlet Hastanesi Yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243