Göğüs Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göğüs büyütme estetik operasyonları hastaların istekleri ve plastik cerrahın uygun gördüğü yöntemler doğrultusunda belirlenir.

SAĞLIK 17.02.2021, 14:30
Göğüs Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?
banner1749

Kadınlığın göstergesi ve simgesi olan organlardan biri göğüslerdir. Bu nedenle pek çok kadın estetik ve hoş bir görünüme sahip göğüslerinin olmasını ister. Meme büyütme ameliyatı kişinin isteği doğrultusunda uygulanır. Uzman plastik cerrahlar tarafından yapılan meme büyütme ameliyatı sırasında hastalar genel anestezi ile uyutulur.

Ardından hastanın isteği doğrultusunda belirlenen göğüs büyüklüğü oranında silikon meme altından açılan kesi alanlarına yerleştirilir. Ankara meme büyütme içerisi jel dolu silikonları kontrollü bir şekilde memenin alt kısmına yerleştirilir. Göğüs altına yerleştirilen protezlerden sonra kesi atılan yerler dikiş atılarak bandajlanır. Ankara meme büyütme dolgun iri ve estetik görünümlü meme büyütme ameliyatı gerçekleştirir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Meme büyütme operasyonları sırasında hastanın konforu göz önünde bulundurulduğundan dolayı günümüzde pek çok kişi tedirgin olmadan bu ameliyatı tercih edebiliyor. Doğuştan küçük göğüslere sahip kişiler, doğum ve emzirme sonrası sarkan göğüsler, göğüsleri asimetrik yapıya sahip olanlar ile cinsiyet değiştirmek isteyen kişiler meme büyütme ameliyatını talep ediyor. Ankara meme büyütme bu doğrultuda hastaların ihtiyacını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Meme büyütme yöntemleri hastaların istekleri ve plastik cerrahın uygun gördüğü yöntemler doğrultusunda belirlenir. En yaygın kullanılan meme büyütme yöntemi içerisi jel dolu silikonlardır. bu silikonların dokulara ve vücuda herhangi bir zararı bulunmuyor. Sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olan protez işlemi ile istenilen büyüklükte göğüs elde edilir. Silikon dışında bazı hastalarda kişinin vücudundan alınan yağ göğüs bölgesine transfer edilir.

Meme Büyütme Estetiği

Bayanlar tüm vücut hatlarının birbiriyle uyumlu olmasını ister. Meme yapısının formundan rahatsızlık duyan kişiler meme büyütme estetiği ile daha estetik bir görünüme kavuşurlar. Kişilerin vücut ölçüleri doğrultusunda hacimleri arttırılan göğüsler, dik bir yapıya kavuşarak fazla olan derilerde operasyon sırasında alınır.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Meme küçültme operasyonu öncesinde herhangi bir yan etki ile karşılaşmamak için hastalar detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Bu doğrultuda hastanın sağlık durumunun operasyona uygun olup olmadığına bakılır. Yapılan kan ve tetkikler sonucunda hasta ameliyata uygun hale getirilir. Ankara meme küçültme hastaların meme tomografisini çekerek alınacak yağ miktarını detaylı bir şekilde belirler.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme küçültme ameliyatı sonrasında hastaların dinlenmesi gerekir. Bu nedenle aşırı hareket ve yoğun stres içeren alanlarından kaçınmak gerekir. Ankara meme küçültme operasyon sonrasında hastaların sporcu sütyeni kullanmasını tavsiye ediyor. Ankara meme küçültme memede bulunan bandajlar ve direnler alındıktan sonra hastaların duş almasını öneriyor.

Ankara Liposuction Nasıl Yapılır?

Vücudun farklı noktalarında biriken fazla yağları almak amacıyla kullanılan Liposuction yöntemi günümüz teknolojisi doğrultusunda sağlıklı bir şekilde uygulanıyor. Ankara Liposuction hedeflenen bölgedeki yağ hücrelerini verilen ısılar ile sıvı hale getiriyor. Ardından vakumlama cihazı ile sıvı hale getirilen yağ hücreleri vücuttan alınır. Böylece dirençli yağ dokuları parçalanarak bölgesel zayıflama sağlanır.

Ankara Liposuction Kimler Olmalı?

Liposuction yontemi spor ve diyet yaparak fazla yağlarından kurtulamayan kişiler tarafından tercih edilir. Vücudunda fazla ve dirençli yağ bulunan kişiler Ankara liposuction sayesinde belirgin kıvrımlara ve estetik bir vücuda sahip olabilir.

Ankara Liposuction Fiyatları

Liposuction fiyatları tercih edilen kliniğin güncel fiyat politikası ile bağlantılıdır. Liposuction olmayan karar veren hastalarda doğrultuda bir araştırma yaparak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir. Ankara Liposuction fiyatları hastalardan alınacak yağ miktarına ve bölge sayısına bağlı olarak belirlenir.

Yorumlar (0)