banner1348

Diş hastanesine Ramazan ayarı

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde geçen yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca oruç tutan vatandaşların iftar sonrası diş tedavilerine gelebilmeleri için 21.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verilmeye devam edilecek.

Diş hastanesine Ramazan ayarı

2015 yılında Denizli halkına hizmet vermeye başlayan ve kadrosunda 89 diş tabibi 7 de uzman hekim bulunduran Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nden ramazan ayında oruç tutan vatandaşlara müjde geldi. Hastanede Ramazan ayında oruç tutan vatandaşların mağdur olmaması için iftardan sonra 21.00 – 24.00 saatleri arasında ek mesai uygulaması başlatıldı.  Her gün bir vardiyacı ve bir nöbetçi hekimin olduğu Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Ramazan ayı boyunca iki hekim daha eklenerek toplamda 4 hekim Denizli halkının diş sağlığı için nöbette olacak.

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Berna Öztürk geçen yıl uygulamaya koydukları Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ndeki ek mesai uygulamasına bu yıl da devem edeceklerini söyleyerek gece 24.00’e kadar 4 hekimin görevi başında olacağını açıkladı. Öztürk; “ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemiz’de her gün bir vardiyacı bir de nöbetçi hekimimiz hizmet vermekteydi. Ramazan ayında oruç tutan hastalarımızın mağdur olmaması için akşamları iki hekimle hizmet veren hastanemizde hekim sayısını 4’e çıkardık. Böylelikle ramazan ayı boyunca gündüz saatlerinde oruç tutan ve diş tedavisine gelemeyen vatandaşlarımız iftardan sonra hastanemize gelerek dişlerini yaptırabilirler.  Ek mesai uygulamasının yürütülmesinde emeği geçen diş hekimlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER