Denizli’de bugün açık olan nöbetçi eczanelerin güncel listesi

Denizli’de bugün açık olan nöbetçi eczanelerin güncel listesi bu haberde

SAĞLIK 21.03.2020, 13:22 21.03.2020, 16:55
Denizli’de bugün açık olan nöbetçi eczanelerin güncel listesi

Denizli’de ilaç almak mecburiyetinde kalan vatandaşlar, akşam saatlerinde ve hafta sonunda Denizli’de nöbetçi eczane aramaya başlıyor.

Biz de haberdenizli.com olarak vatandaşlarımızın Denizli’de nöbetçi eczanelere rahatça erişebilmeleri için bir kategori oluşturduk. Denizli’de nöbetçi eczaneler kategorimizde Denizli’nin Pamukkale ilçesi nöbetçi eczaneleri, Merkezefendi ilçesi nöbetçi eczaneleri, Pamukkale ilçesi nöbetçi eczaneleri, Çivril ilçesi nöbetçi eczaneleri, Acıpayam ilçesi nöbetçi eczaneleri, Tavas ilçesi nöbetçi eczaneleri, Honaz ilçesi nöbetçi eczaneleri, Sarayköy ilçesi nöbetçi eczaneleri, Buldan ilçesi nöbetçi eczaneleri, Kale ilçesi nöbetçi eczaneleri, Çal ilçesi nöbetçi eczaneleri, Çameli ilçesi nöbetçi eczaneleri, Serinhisar ilçesi nöbetçi eczaneleri, Bozkurt ilçesi nöbetçi eczaneleri, Güney ilçesi nöbetçi eczaneleri, Çardak ilçesi nöbetçi eczaneleri, Bekilli ilçesi nöbetçi eczaneleri, Babadağ ilçesi nöbetçi eczaneleri, Beyağaç ilçesi nöbetçi eczaneleri, Baklan ilçesi nöbetçi eczaneleri, güncel olarak yer alacak. 

Denizlili vatandaşların Denizli’de Nöbetçi Eczane aramamaları için hepsini adres ve telefonları olacak şekilde ilçelerin harf sırasına göre yayınlıyoruz. Acil şifalar dileriz.

Denizli Nöbetçi Eczaneleri
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)