banner1348

Denizli'de Bir Annenin Yardım Çığlığı

Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Karakova Mahallesi’nde yaşayan 2.5 yaşındaki Turgut Akkuş’un hastalığına teşhis konulamıyor. Karnı şişen ve çektiği acılar yüzünden sürekli ağlayan minik Turgut’un annesi Cansu Akkuş, hastane hastane dolaşmasına rağmen oğluna tanı konulamadığını söyledi.

Denizli'de Bir Annenin Yardım Çığlığı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Karakova Mahallesi’nde yaşayan anne oğlunun sağlığına kavuşması için yardım istiyor. Deha 20 Gazetesinden Şengül Boz’un haberine göre, Karakova Mahallesi’nde oturan Cansu Akkuş, 2.5 yaşındaki oğlu Turgut’un hastalığına tüm çabalarına rağmen çare bulamadı. Tek çocuğunun hastalığına çare bulabilmek için gitmediği doktor ve hastane kalmayan Akkuş, yapılan tüm tetkiklere rağmen teşhis konulamadığını söyleyerek destek istedi. Oğlunu Denizli Devlet Hastanesi’ne defalarca götürdüğünü, doktorların bir çok kez muayene ettiğini, hatta parça alınıp tetkiklerin yapıldığını söyleyen çaresiz anne Cansu Akkuş, “Oğluma Denizli’de teşhis konulamayınca Aydın’daki Devlet Hastanesi’ne de götürdüm. Orada yapılan tahlil sonuçları da temiz çıktı.

Parça aldılar, bir teşhis koyamadılar. Ama oğlumun karnı hala şiş. Karnındaki şişlik bir türlü inmiyor. Bazen öyle şişiyor ki; görünce korkarsınız. Oğlum karnı şiştiği için rahatsız oluyor ve sürekli ağlıyor. Tuvaletini yapamıyor. Bunun bir çaresi olmalı” diye konuştu.

Oğluma yardım edin Oğlunun karnındaki şişlik nedeniyle sürekli yorgun ve halsiz olduğunu, şişlik yüzünden zaman zaman nefes almakta bile zorladığını söyleyen çaresiz anne Cansu Akkuş, “Oğluma yardım edecek bir doktor arıyoruz. Bize yardımcı olun. Tek çocuğumun çektiği acılara ben de dayanamıyorum. Nereye gitsek çare bulamadık. Bu hastalığın bir adı olmalı” diyerek yardım istedi. 2.5 yaşındaki Turgut Akkuş ise rahatsızlığı yüzünden annesinin yanından ayrılmıyor, çaresiz gözlerle sağlığına kavuşmayı bekliyor.

Denizli'de Bir Annenin Yardım Çığlığı

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER