Cerrahi öğrenciler için askıya Check-Up bıraktı!

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ürün ve hizmetlerin üniversite öğrencilerine ücretsiz sunulmasını sağlayan sosyal girişim "Askıda Ne Var" ile iş birliği yaptı.

SAĞLIK 13.07.2020, 14:35 13.07.2020, 14:42
Cerrahi öğrenciler için askıya Check-Up bıraktı!
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama ekibi Denizli'de yaşayan 3 öğrenci için askıya tam kapsamlı 3 check-up bıraktı. "Askıda Ne Var" sosyal girişiminin de desteklediği proje sosyal medya üzerinden gençlere açık olarak gerçekleşti. Kampanya sonunda check-up kazanan üniversiteli öğrenciler hastaneye davet edildi.  Sabah saatlerinde tetkikler ile başlayan check-up süreci doktor muayeneleri ile öğle saatlerine kadar devam etti. Öğrenciler mevcut sağlık durumlarını yarım günde öğrenerek check-uplarını tamamlamış oldu.

"Askıda Ne Var " ile gerçekleştirdikleri iş birliğine ilişkin sosyal medyada  "Gençlerin her zaman yanındayız! Ürün ve hizmetlerin üniversite öğrencilerine ücretsiz sunulmasını sağlayan sosyal girişim “Askıda Ne Var” ile yaptığımız iş birliği sonucunda askıya bıraktığımız Check-up’larımızı Denizli’de yaşayan 3 öğrenciye hediye ettik. Öğrencilerimize sağlıklı ve mutlu günler diler, Askıda Ne Var ekibine teşekkür ederiz." açıklaması yayınlandı.

Cerrahi öğrenciler için askıya Check-Up bıraktı!

Yorumlar (0)