Badem Göz Estetiği Nedir?

Genel olarak en çok tercih edilen göz tipi badem tipidir ve göz şekli ne olursa olsun badem göz estetiği yapılarak bu tip göze kavuşmak mümkündür.

SAĞLIK 11.02.2021, 20:59 15.02.2021, 17:04
Badem Göz Estetiği Nedir?

Genetik faktörlerden ötürü, doğuştan gelen ya da sonradan kazanılan doğal ve yapay kazanımlar sonucunda kişilerin göz çevresinde farklı görünümler, büyük ya da küçük görünümler, geniş ya da uzun görünümler meydana gelebilir.

Genel olarak en çok tercih edilen göz tipi badem tipidir ve göz şekli ne olursa olsun badem göz estetiği yapılarak bu tip göze kavuşmak mümkündür. Göz kenarlarından biraz çekik ve göz pınarlarından daha geniş başlayan bir göz tipi olarak tanımlanır. Göz yapısı her kişide genetik olarak farklıdır ancak neredeyse herkes daha çekici görünen badem göz estetiği işlemiyle badem göz görünümüne sahip olmak ister.

Gözlerdeki küçüklüğü, büyüklüğü, genişliği ya da uzunluğu dengelemek ve badem şeklinde görünen bir göz tipine sahip olabilmek için yapılan işleme badem göz estetiği denir. Alanında uzman göz cerrahisi tarafından yapılan bu işlem kısa süren bir işlemdir ve sonuçları ise mükemmel başarılarla elde edilir.  Kadınlar tarafından da erkekler tarafından da gözlere bademsi bir buğu katmak için tercih edilir.

Badem Göz Estetiği Kimlere Uygulanır?

Tüm estetik operasyonlardan olduğu gibi badem göze sahip olmak için yapılan estetik operasyonlarda da yaş ve sağlık şartı aranır. 18 yaşını dolduran herkes istek ve ihtiyacına yönelik olarak badem göz şekline kavuşabilir. Uygulanan yöntemler ve yöntemlerde kullanılan malzemeler tıbbi malzemeler olmakla beraber tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış malzemelerdir. Aynı zamanda bu estetik işlemi yaptırmak için göz ve göz çevresiyle alakalı hiçbir rahatsızlığa ve alerjik bir reaksiyona sahip olunmaması gerekiyor. Bu önemli iki şartı taşıyan herkes badem göz için estetik işlemi yaptırabilir.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Düzenli bir diyet ya da düzenli bir spora rağmen bölgesel olarak zayıflamayan kişiler tarafından ideal bölgesel incelme fiyatları kapsamında yapılan estetik işlemler tercih ediliyor. Bel, baden, kalça, bacak, kol ve karın bölgelerinde meydana gelen bölgesel yağlardan kurtulmak için vaser liposction ya da klasik liposuction uygulanır ve özel olarak bölgesel incelme fiyatları verilir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel incelme fiyatları kişinin yaptıracağı bölgesinde bulunan yağ oranına ve miktarına bağlı olarak, yapılacak olan kuruma bağlı olarak ve özellikle de tercih edilen yönteme bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bütçenize uygun seans paketlerinden indirim ve kampanya dönemlerinde yararlanabilir ve bölgesel olarak biriken tüm yağlarınızdan ve kilolarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Dev indirim ve kampanyalar dahilinde oldukça uygun şekilde sunulan hydrafacial fiyatları kapsamında profesyonel bir şekilde cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Minimum 6 seans maksimum 8 seanstan oluşan paketler dahilinde, cildiniz derinlemesine temizlenir. Ciltte bulunan ölü hücreler, akne ve siyah noktalar buharlı ve vakumlu cihazlarla kolaylıkla uzaklaştırılır.

Cilt derinlemesine temizlenir, nem dengesi sağlanır, cildin kaybettiği C ve E vitaminleri cilde yeniden doldurulur, açık gözenekler sıkılaştırılır ve tıkalı gözenekler profesyonel bir şekilde temizlenir. Kullanılan tüm cihazlar steril edilir ve cilt tüm seanslar sonucunda bebeksi ve pürüzsüz bir hâl alır. Uygulanan kuruma göre hydrafacial fiyatları ve adımları değişebilir.

Hydrafacial Fiyatları

Son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan ve ciltteki tüm sorunlara kısa sürede veda edilmesini sağlayan hydrafacial yöntemi, alanında uzman estetisyenler tarafından yapılır. Cilt analizleri sonrasında yapılan bu işlem, cildi derinlemesine buharlı bir şekilde temizleme yöntemidir. Tüm cilt sorunları olanlar uygun hydrafacial fiyatları kapsamında bu işlemleri yaptırabilir ve pürüzsüz bir cilde kısa sürede kavuşabilir.

Yorumlar (0)