Baby Face Beauty Nedir?

Bebeksi görünen, pürüzlerinden ve diğer tüm sorunlarından arındırılmış bir cilde sahip olmanın yolu baby face beauty işleminden geçiyor.

SAĞLIK 10.02.2021, 10:43
Baby Face Beauty Nedir?

Bebeksi görünen, pürüzlerinden ve diğer tüm sorunlarından arındırılmış bir cilde sahip olmanın yolu baby face beauty işleminden geçiyor. Cildi yağlı olanlar, karma olanlar, gözenekli olanlar, tıkalı ya da açık ve geniş gözeneklere sahip olanlar, lekelenme ve pürüzlenme olanlar için oldukça uygun bir şekilde uygulanan bir işlemdir. Güzellik uzmanı tarafından uygulanan bu işlem sayesinde herkes cildini çok daha güzel bir şekilde meydana çıkarabilir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Hem erkekler hem de kadınlar için uygulanması doğru olan bir işlemdir. Cilt problemi olan her 18 yaşını doldurmuş birey bu işlemden faydalanabilir. Tamamen uzmanlık alanına bağlı kalınarak ve tamamen medikal cihazlar ve kozmetik ürünleri kullanılarak yapılan bu işlem sayesinde kısa sürede bebeksi görünen tertemiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Baby Face Nasıl Olunur?

Herkes için hayallerde yer alan durumlardan biri de baby face beauty sahibi olmaktır. Oldukça kaliteli bir şekilde yapılan işlemler sonucunda hem erkekler hem de kadınlar rahatlıkla bebek görünümlü temiz bir cilde sahip olabilirler. Kalitesinden ödün vermeden, alanında uzman estetisyenler tarafından hayata geçirilen baby face beauty sayesinde sizler de bebeksi, parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmaya hazır olun.

Mevsim fark etmeksizin uygulanan bu işlemde, cilt derinlemesine temizlenir, peeling yapılır, maske uygulanır, siyah nokta ve aknelere özel temizleme, vakumlama ve buharlama işlemi yapılır. Böylece cilt derinden temizlenir ve uzun vadeli bir şekilde kullanımına devam edilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Her geçen gün kullanımında artış meydana gelen şişli lazer epilasyon ile sizler de istenmeyen tüylere kısa sürede veda edebilirsiniz. Buz lazer işlemi ya da iğneli lazer işlemi uygulamakta olan şişli lazer epilasyon ile kol, koltuk altı, genital, kemer ve bacak bölgesindeki tüm tüylerden kalıcı olarak kurtulma imkânınız mevcuttur. Erkekler de kadınlar da istenmeyen tüylere kalıcı olarak veda edebilmek için lazer epilasyon tercih edebilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Buz lazer ve iğneli lazer olmak üzere ayrılan şişli lazer epilasyon çeşitleri arasında en doğru tekniğe, kıl kökü muayenesi yapıldıktan sonra karar verilir. Kıl köklerinin rengine, yoğunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak, kılların kıllanma süresine bağlı olarak hangi yöntemin kullanılması gerektiğine güzellik uzmanı ve doktorlar karar verirler.

Ağda, jilet, tüy dökücü krem gibi çeşitli epilasyon türlerinin kullanımı kıllanmayı arttırır ve kısa vadelidir. Uzun vadeli bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmak ve tertemiz, pırıl pırıl görünen bir bedene sahip olmak istiyorsanız, hem en uygun fiyatlarıyla hem de orijinal bölgesel paketleriyle var olan lazer epilasyon yöntemini tercih edebilirsiniz.

Bölgesel İncelme Nedir?

Düzenli olarak diyet ve spor yapmanıza rağmen bölgesel incelme olarak bir başarıya ulaşamadığınızda, uzman yardımı almak her zaman daha önemli ve mantıklıdır. Bel bölgesi, basen bölgesi, bacak bölgesi, diz arkası, kol altları yağlanmaya her zaman daha müsait olan bölgelerdir. Bu bölgelerde kilo kaybı yaşansa dahi ne yazık ki yağlanmalarda bölgesel incelme meydana gelmeyebilir. Sizler de liposuction işlemi yaptırarak bölgesel yağlardan kurtulabilir ve fit görünüme kavuşabilirsiniz.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel olarak fit bir görünüme kavuşmak ve her zaman daha sağlıklı ve güzel görünmek isteyenler için bu alanda uygun fiyat politikası uygulanır. Alanında uzman estetik cerrahları tarafından yapılan bölgesel incelme işleminde iki türlü yöntem bulunur ve kişinin yağ oranına ve bölgesine göre hangi yöntemin kullanılacağı seçilir.

banner1640
Yorumlar (0)