Ameliyatsız Karın Germe Yöntemleri

Karın germe göbeğin yeniden konumlandırılması ve kasların sıkılaştırılmasıyla gevşek sarkan karın derisinin ameliyatla alınmasıdır.

SAĞLIK 18.09.2020, 18:28
Ameliyatsız Karın Germe Yöntemleri
banner1551

Ameliyatsız fazla karın germe mümkün olmasa da, karnınızı daha belirgin hale getirecek ve gevşek cildi sıkılaştıracak geleneksel bir karın germe için birkaç etkili alternatif yöntem vardır. Birçok cerrahi yöntem, yağ hücrelerini çıkarmak ve midenizin görünümünü eski haline getirmek için emme ve rekonstrüktif ameliyatı kullanmayı içerir. Ankara karın germe işlemlerinde ameliyatsız yöntemlerde bulmanız mümkündür.

Liposuction yöntemleriyle deri altındaki doku ve yağ hücrelerini küçültmek için kontrollü ısı kullanır. Ameliyatla ilgilenmiyorsanız, BodyTite karın germe benzeri sonuçlar elde etmek için harika bir alternatiftir. Minimal invaziv, cerrahi olmayan bir işlemdir. Temel teknoloji aynı zamanda Radyo Frekansı Destekli Liposuction (RFAL) olarak da adlandırılır. Böylelikle ameliyatsız Ankara karın germe işlemleri rahatlıkla yapılır.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Ankara meme büyütme; hamilelik, hastalık, büyük kilo kaybı, yaralanma sonrası veya herhangi bir nedenden dolayı yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Plastik cerrahide meme büyütme işlemi en sık uygulanan işlemdir. Meme büyüklüğü, meme bezlerinin büyüklüğü ve memeyi oluşturan yağ dokusu miktarından hamilelik, emzirme ve ağırlık dalgalanmaları gibi yaşam olaylarına kadar bir dizi faktöre bağlıdır. Ankara meme büyütme işlemleri için ideal bir yaş yoktur. En önemlisi adayların fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı olmaları gerekir. Adayların en az 18 yaşında olması ve meme bezlerinin tam olarak gelişmesi gerekir.

Meme Büyütme Fiyatları

Ankara meme büyütme implantlar güvenli, hijyenik, sağlam ve esnektir. Bu nedenle meme büyütme fiyatları belirlenirken kullanılan implant, işlemi gerçekleştiren uzman gibi bir takım sebepler bunun maliyetinde etkili olmaktadır. Estetik cerrahi genel olarak yapılır ve 1 ile 2 saat arası sürer. Göğüs büyütme işlemi sırasında kesi, ameliyattan yaklaşık 2 hafta sonra kaybolan çözünür dikişlerle dikilir. Ankara meme büyütme ameliyatları konusunda gerçekten son drece gelişmiş bir şehir olarak tanımlanmaktadır.

Liposuction Nedir?

Ankara Liposuction ile vücut yağının alınmasının, minimum yara izi ile daha iyi bir vücut konturu ile sonuçlanabilecek ameliyata güvenli bir alternatif olduğu kanıtlanmıştır. İşlem bir kişi diyet ve egzersiz yoluyla arzu edilen bir ağırlığa ulaştıktan sonra lokalize istenmeyen yağ alanlarını çıkarmak için kullanıldığında en iyi sonucu verir. Bu nedenle pek çok kişi bu konuda Ankara Liposuction işlemlerini tercih etmektedir.

Lazer liposuction Yaptıranlar

Lazer liposuction Yaptıranlar sağlıklı bir diyet ve egzersiz ile bu sürece başlarlar. Lazer liposuction hücrelerde depolanan yağın parçalandığı süreçtir. Düşük seviyeli lazer teknolojisini kullanarak deri altı yağ hücrelerinin hücre zarını bozar ve yağ kaybı sağlanır. İlk lazer, yağ hücrelerinin zarına nüfuz eder ve yağın dışarı aktığı küçük gözenekler geliştirir. İkinci lazer yağ hücresini küçültür. Yağ, lenfatik sistem tarafından alınır.

Karın Germe Nasıl Olur?

Ankara karın germe ameliyatı, istenmeyen sarkık fazla deriyi cerrahi olarak çıkararak karnı düzleştirmek ve çıkıntılı karın bölgesindeki karın duvarı kaslarını sıkılaştırmak için kullanılır, böylece daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha ince bir karın elde edilir. Ameliyattan hemen sonra biraz ağrı ve rahatsızlık hissetmeniz beklenir. Ağrı, ağrı kesici ilaçlarla giderilebilir. Ayrıca tedavi edilen bölgenin çevresinde birkaç gün içinde geçmesi gereken bir miktar morarma ve şişlik olmaktadır.

Karın Germe Ne Kadar Sürer?

Ankara karın germe göbeğin yeniden konumlandırılması ve kasların sıkılaştırılmasıyla gevşek sarkan karın derisinin ameliyatla alınmasıdır. Daha güzel bir sonuç elde etmek için genellikle liposuction tedavisi ile yapılır. Çoğunlukla kilo verdikten veya hamilelikten sonra 40 yaş üstü kadın ve erkeklerde yapılır. Yapılan işlemin kapsamına ve türüne bağlı olarak yaklaşık 1 ila 5 saat sürmektedir.

Yorumlar (0)
13°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi