Yeni üye kaydına devam edin

Ak Parti Tavas ilçe Danışma Kurulu Toplantısına katılan MKYK üyesi ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, ilçe yönetiminden, üye sayısı ilçe seçmen sayısının yüzde 30’una ulaşana kadar yeni üye kaydı yapmaya devam etmelerini istedi.

Yeni üye kaydına devam edin

Ak Parti Tavas ilçe Danışma Kurulu Toplantısına katılan MKYK üyesi ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, ilçe yönetiminden, üye sayısı ilçe seçmen sayısının yüzde 30’una ulaşana kadar yeni üye kaydı yapmaya devam etmelerini istedi. Tavas Şoförler Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen İlçe Danışma Toplantısına MKYK üyesi ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Ak Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, Ak Parti İl Başkanı Avni Örki, Tavas Belediye Başkanı Mehmet Karabay, Tavas Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Otaklı, il genel meclis üyeleri, belede belediye başkanları, köy muhtarları ile çok sayıda partili katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Tavas İlçe Başkanı Oturaklı, ilçe merkezi ve bağlı köylerde Büyükşehir yasasını anlatmaya ve yeni üye kaydı yapmaya devam ettiklerini söyledi. Ak Parti Denizli Milletvekili Uçar’da “Denizli’nin tüm ilçelerine giderek büyükşehiri anlatıyoruz. Tavas’ta böyle kalabalık ve içten şekilde karşılamanız bizi memnun etti. AK Parti milletiyle gönül bağını güçlü tuttu. IMF’ye borç para almaktan borç veren bir ülke haline geldik. Bölgenin lider ülkesiyiz.” Dedi.

Yalan söyleyip iftira atıyorlar

Daha sonra kürsüye çıkan Zeybekci’de, “TBMM’de yapılan görüşmelerle bütçemiz kabul edildi. Yapılan bütçeyi muhalefet eleştiremedi. İhracatın 150 milyar dolara çıktığını, işsizliğin düştüğünün mü eleştirecekler. Bütçeden en büyük payı milli eğitim ve sağlık alıyor. Muhalefet bütçeyi ve hizmetleri eleştiremediği için artık iftira atıyor ve yalan söylüyor. Büyükşehir kanunundan önce Bütünşehir yasası çıktı ve uygulandı. Bütünşehir yasası çıkarken, her türlü yalanı söylediler fakat uygulamada böyle olmadığını vatandaşımız gördü. Daha iyi hizmet aldığını yaşadı ve bize en büyük oy artışı buralardan geldi. Denizli’nin bütçesi yatırıma ve hizmete gidecek. Çıkarılan Büyükşehir yasası ile kapanan belde ve köylere bütçenin yüzde 10’u ayrılacak.” Diye konuştu. Tavas’ta olduğu gibi Denizli’nin tüm ilçelerinde yeni üye seferberliği başlattıklarını hatırlatan Zeybekci, “İl genelinde üye seferberliği başlattık. İl merkezde çat kapı yapılan ev ziyaretleri ile yeni üye kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Seçmen sayısının yüzde 30’una varıncaya kadar herkesi Ak Parti üye olmaya çağırıyorum. Tüm ilçe teşkilatlarımız yeni üye kaydı için canla başla çalışmaya devam ediyor.” şeklinde konuştu.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2012, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER