Yeni teşkilatta görev yapacak isimler belirleniyor

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Adnan Aybay, Denizli’nin Büyükşehir olduktan sonra merkezde iki yeni ilçenin kurulacağını, yeni ilçede görev yapacak teşkilat üyelerini belirlemeye başladıklarını söyledi.

Yeni teşkilatta görev yapacak isimler belirleniyor

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Adnan Aybay, Denizli’nin Büyükşehir olduktan sonra merkezde iki yeni ilçenin kurulacağını, yeni ilçede görev yapacak teşkilat üyelerini belirlemeye başladıklarını söyledi. Parti binasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen Başkan Aybay, mahalle başkanlarıyla birlikte il merkezde yerel seçim hazırlıklarına da başladıklarını belirtti. Aybay, “Denizli Büyükşehir olduktan sonra kurulacak iki yeni ilçeye, yeni ilçe teşkilatları kuracağız. Şuan faal olan merkez ilçe başkanlığımızdan ayrı 30 kişiden oluşacak yeni bir ilçe teşkilatı yapılanması başlattık. Yeni teşkilatta görev yapacak isimleri yönetimimiz ile birlikte belirliyoruz. Partimizde önceki dönemlerde görev yapmış, hizmetleriyle, açıklamalarıyla Denizli halkının yakından tanıdığı parti büyüklerimizi de yeni oluşumumuza davet ettik. Onların bilgi ve tecrübelerinden de yararlanarak kuracağımız yeni ilçe teşkilatımızla yerel seçime hazırlanacağız. Mahalle başkanlarımız aracılığı ile il merkezdeki 79 mahallede sokak sokak çalışmalar yapacağız. İktidar partisinin aldatma ve kandırmalarını halkımıza bir kez daha anlatacağız. Partimizi ve projelerimizi anlatarak destek isteyeceğiz” diye konuştu.  

Belediyeyi eleştirdi

Düzenlediği toplantıda Denizli Belediyesini ve hizmetlerini de eleştiren Merkez İlçe Başkanı Aybay, “Belediyenin yaptığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarında büyük eksiklikler var. Yapılan kaldırımlarda döşenen taşlardan oynamayan yok. Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün Denizli ziyaretine yetiştirilmek için alelacele düzenlenen ‘Örnek Cadde’ diye duyurulan Kayalık Caddesi’nde her gün tamirat, her gün yol yapım çalışması var. Denizli’nin gelecek 50 yılının planlanarak yapıldığı söylenen köprülü kavşaklar daha yapılalı beş yıl olmadan trafik yoğunluğunu kaldıramayacak hale geldi. Bu nasıl bir planlamadır, anlam veremedik. Toplu taşıma işinde kullanılmaya başlanılan körüklü otobüslerin, ‘Metrobüs’ ismiyle vatandaşın kullanımına sunulmasını da halkımızın vicdanına havale ediyoruz. Biz seçim çalışmalarımız boyunca yapılan bu yanlışları halkımıza anlatacağız.” Diye konuştu.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2013, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER