Terörün Kökü Kazınacak

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Şahin Tin, milletten aldığımız güçle, Türkiye’nin huzurunu bozmaya çalışanlara karşı kararlı bir şekilde duracaklarını vurgulayarak, terörün kökünün kazınacağını söyledi.

POLİTİKA 08.10.2015, 12:39 08.10.2015, 12:56
Terörün Kökü Kazınacak
banner1639
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Şahin Tin, seçim çalışmaları kapsamında 3. Sanayi Sitesi’nde esnafla buluştu. Sabah erken saatlerde esnafla çay ve simitle kahvaltı yapan Milletvekili Adayı Tin, daha sonra esnafın sorunlarını dinleyerek taleplerini aldı. AK Parti Seçim Beyannamesinde yer alan vaatleri ve müjdeleri esnaflarla paylaşan Tin, terörle mücadelenin etkin bir şekilde süreceğini söyledi. Tin, “Ülkemizde kardeşlik ve birlikteliği bozma noktasında eli kanlı terör örgütü harekete geçti. Bizde gereken cevabı verdik. Halkımızın güvenliği tamamen tesis edilene kadar, silahlar üzerine beton dökülene kadar bu mücadelemiz sürecek” dedi. Yeni bir dönemin eşiğinde olunduğuna işaret eden Tin, şöyle konuştu: “İnanıyorum ki, 1 Kasım’da halkımız hem geleceğe ait çok önemli bir adım atacak, hem de ülkemizi selamete ve istikrara kavuşturacak. Birliğimizin, beraberliğimizin ve huzurumuzun üzerinde oynanan oyunlara gereken cevap verilecektir. Milletimizin ekonomik refahı ile özgürlük alanlarındaki gelişimi, birlik ve beraberlik ve toplumun tüm katmanlarının gelecek kaygılarına çözüm getirmek için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Bu çözüme Türkiye'nin ihtiyacı var.” Başta terör olmak üzere ülkenin huzurunu bozmaya çalışanları yok etme konusunda milletten aldıkları güçle kararlı bir şekilde ilerleyeceklerini vurgulayan Tin, terörün kökünün kazınacağını belirtti. 

Halkın sorunlarına dinliyor 
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Tin, konuşmasının ardından 3. Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler diledi. Milletvekili Adayı Tin, seçim çalışmaları kapsamında ayrıca, Şekerciler Odası Başkanı Abdurrahman Demirdak ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Tin, buradan sonra İncilipınar Parkı’nda vatandaşlarla sohbet etti. Sonrasında ise Eskihisar’da geniş bir katılımla gerçekleşen mahalle toplantısına katılarak halkın sorunlarını dinledi.
Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)