Seçimin kazananı Saadet ve değişim olacak

Seçim sürecini değerlendiren ve seçmenlere seslenen Saadet Partisi Denizli il Başkanı Mehmet Akif Kocamanoğlu, seçmenlerin pazar günü tercihlerini kaybolan saadetlerini yeniden kazanma ve değişim üzerine yapacaklarına olan inancını dile getirdi. 

POLİTİKA 22.06.2018, 15:32
Seçimin kazananı Saadet ve değişim olacak

Seçmenlerin, seçimlere saatler kala kararını verdiğini ifade eden Saadet Partisi Denizli il Başkanı Mehmet Akif Kocamanoğlu, seçimlerin vatana, millete hayırlı olmasını temenni ederek, “Saadet Partisi olarak Merhum liderimiz Necmettin Erbakan öncülüğünde geçmiş dönemlerde yaptıklarımız hala milletimizin hafızasındaki yerlerini korumaktadır. Bu da bizi diğer siyasi partilerin bir adım önüne taşımaktadır. Gerek adaylarımız ve gerekse de parti teşkilatımızın yaptığı seçim çalışmaları esnasında vatandaş nezdinde milli görüşe umudun hala tazeliğini koruduğunu gördük. Bu da bizim doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi” dedi. 
“Bu seçimin kazananı Saadet Partisi olacak” diyen Kocamanoğlu, “Bu gün itibari ile şunu net bir şekilde söyleyebiliyoruz ki, seçimin kazananı Saadet Partisidir. Yıllardır Erbakan’ın çizgisinden ve duruşundan asla taviz vermeden inandığı değerler uğruna siyaset yapan partimiz, bu seçimde hiç kimsenin ummadığı sonuç olarak sandıktan çıkacaktır. Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu önderliğinde el ele gönül gönüle bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi.
 

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)