banner1348

Saadet Lideri Karamollaoğlu, Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır

Denizli'ye gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, "Takdir neyse ona da razı oluruz. Beklediğimiz neticeler çıkmadığı takdirde oturup ağlayacak halimiz yok." dedi.

Saadet Lideri Karamollaoğlu, Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır
banner1336

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi Denizli'ye gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Denizli İl Başkanlığı tarafından Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu'nda düzenlenen il divan toplantısında yaptığı konuşmada, ülkenin problemlerini doğru teşhis eden ve çözüm yollarını arayan partinin Saadet Partisi olduğunu söyledi.

Türkiye'nin içinde bulunduğu problemlerin nasıl çözüleceğinin belli olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, "Biz bunları açık şekilde ortaya koyuyoruz. Geçmişte kısa dönemlerde bir iktidar ortağı olarak ne zaman iş başına gelsek ülke problemlerinin nasıl çözüleceğini bütün millete göstermiş bir zihniyetin ve anlayışın temsilcileriyiz." diye konuştu.

"Millet için biz her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Biz doğrulardan yanayız ve gerçekçiyiz." ifadelerini kullanan Karamollaoğlu, şöyle devam etti: 

"Elhamdülillah bizim alnımız açık. Biz yemedik, iktidara geldiğimizde de yedirmeyeceğiz inşallah. 'Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır' anlayışı bizim her zaman prensibimiz oldu. Çare arayacağız. Her yola başvuracağız insanlara ulaşabilmek için. Çalışan hanım kardeşlerimize ulaşmak en önemli adımlardan bir tanesi olacak. Takdir neyse ona da razı oluruz. Beklediğimiz neticeler çıkmadığı takdirde oturup ağlayacak halimiz yok. Biz çalışma metodumuzu nasıl değiştirip geliştireceğiz ki vatandaşı ikna edelim diye yol arayacağız. Bunun başka yolu yok. İnsanlar zorla yola gelmiyorlar. Herkese ulaşıp her eli sıkacağız ve gönlünü alacağız." 

Saadet Lideri Karamollaoğlu, Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

Karamollaoğlu, daha sonra, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partisinden aday olacak ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. 

Saadet Partisi'nin Denizli ilçe adayları şu şekilde:

Babadağ, Bilal Osman Zeybek
Çameli, Mevlüt Sönmez
Çardak, Bürhan Tokay
Çivril, Murat Sarı
Güney, Haydar Çallıer
Honaz, Nail Şimşek
Kale, Ahmet Yılmaz
Sarayköy, Ramazan Öztürk
Serinhisar, Ömer Yağcıoğlu
Merkezefendi, Taner İzgi
Pamukkale, Ramazan Salim
Tavas, Bayram Ün

saadet partisi denizli belediye başkan adayları

Anadolu Ajansı

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
HALİT  BALBAY
HALİT BALBAY - 3 ay Önce

ERBAKAN,'IN ÖCÜNE ALMAK İÇİN AYNİ DAVRANIŞ GÖSTERIYON.VATANIMIZIN AYAKLAR ALTINA ALINMASINA YARDIMCI OLACAK ŞEKİLDE DAVRANMAKTAN VAZGEÇMENİ DİLERİM..

SIRADAKİ HABER