Örki'ye Kadınlardan Destek

Denizli'de Ak Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Ak Parti Pamukkale Kadın Kolları'nın mahalle başkanlarıyla düzenlediği toplantıya katıldı.

Örki'ye Kadınlardan Destek

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, AK Parti Pamukkale Kadın Kolları'nın mahalle başkanlarıyla düzenlediği toplantıya katıldı. İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıya kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda konuşan Örki,"Pamukkale Kadın Kolları'ndaki bu coşku ve heyecan bize 31 Mart zaferinin müjdesini veriyor" dedi.

"Daha güzel bir Pamukkale için birlikte çalışacağız"

Kadınların her yerde olduğu gibi siyasette de etkin rol alması gerektiğini dile getiren Örki,"AK Parti diğer partilere nazaran kadınların daha aktif olduğu, siyasette söz sahibi olduğu bir kurumdur. 31 Mart seçimlerinde Pamukkale Kadın Kollarımız ile birlikte rekor kıracağımıza canı gönülden inanıyorum. Seçim çalışmaları boyunca çalmadık kapı bırakmayarak vatandaşlarımızın gönüllerine dokunacağız. 68 mahallemizin hepsine giderek Pamukkaleli insanlara projelerimizi ve Pamukkale aşkımızı anlatacağız. Bu vakitten sonra durmak yok, gece gündüz çalışmaya devam. Allah'ın izni ile zaferi hep birlikte elde edeceğiz." ifadelerini kullandı.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER