Örki, Sandıkları Terk Etmeyeceğiz

Denizli'de Ak Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, önceki gün Ak Parti Denizli Kadın Kolları’nın düzenlediği Sandık Müşahitleri İstişare Toplantısı’na katıldı.

Örki, Sandıkları Terk Etmeyeceğiz

Ak Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak başkanlığında düzenlenen programa ayrıca AK Parti Denizli Milletvekili ve Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekili Nilgün Ök, İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan katıldı. Oldukça yoğun katılımın gerçekleştiği programda seçim ve sandık çalışmalarına ilişkin önemli mesajlar verildi. Etkinlikte partililere hitap eden Örki,’’Seçimde oy kullanan her bir vatandaşımızın oyu bize emanettir ve bizim güvencemiz altındadır. Bu yüzden sandıklarımızın başında her bir müşahit kardeşimiz güçlü ve emin bir şekilde durarak sandığına sahip çıkmalıdır. Bir oyun dahi heba olmasına izin vermemeliyiz.’’ ifadelerini kullandı. 

Örki’den müşahitlere önemli uyarılar

Salonda bulunan sandık müşahitlerine tecrübelerini aktaran Örki,’’İl Başkanlığı görevimden önce Aktepe Mahallesi’nde bulunan bir ilkokulda ben de sandık müşahitliği yaptım ve sandık başında yaşanan mücadeleye bizzat tanıklık ettim. Sandık başında duran görevli kardeşimiz etkin bir şekilde üzerine düşen vazifeyi yapmalıdır. Çünkü bir oyun dahi çok büyük önemi vardır. Bu yüzden sizlere büyük görev düşüyor. Bu şuurla sandıklarımızı hiçbir zaman terk etmeyeceğiz ve sandıklarımıza sahip çıkacağız.’’ dedi.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 23:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kiziloz
Suat kiziloz - 5 ay Önce

At parti yazmışsınız..dikkat edin

SIRADAKİ HABER