Nurcan DALBUDAK Ramazan Ayı dolayısıyla ev ziyaretlerine gidiyor.

Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudakİlk ziyaretini Dokuzkavaklar’ da oturan kaynak işçisi olarak çalışan Halil Kayhan’ın evine yaptı.

POLİTİKA 27.07.2012, 15:17 27.07.2012, 15:22
Nurcan DALBUDAK Ramazan Ayı dolayısıyla ev ziyaretlerine gidiyor.

Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudakİlk ziyaretini Dokuzkavaklar’ da oturan kaynak işçisi olarak çalışan Halil Kayhan’ın evine yaptı. Evin tek çocuğu olan dört yaşındaki Hasan MehmetSMAhastası.Bir kas hastalığı olan SMA istemli kasların kuvvetsizliğine ve erimesine yol açıyor. Hasan Mehmet’in SMA hastası olduğu anlaşılınca tüm imkanlarını çocuklarının sağlığı için seferber eden ailenin tek dileğiise çocuklarının sağlığına kavuşması.Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak bir süre aileyle ve Hasan Mehmet ‘le sohbet etti.Dalbudak’ın  ziyareti ile moral bulan aileDenizli Milletvekili Nurcan Dalbudak’ a ziyaretinden dolayı  teşekkür etti .
DALBUDAK ikinci ziyaretini ise Karşıyaka mahallesinde oturan Saffet Aktaş ‘ın evine gerçekleştirdi. Aktaş ailesinin de kaderi aynıydı ikiyaşında olan evin en küçük çocuğu olan Ömer, ASFİKTİK ve PİERRE ROBİN SENDROMLU,her an yaşamı risk altında olan küçük Ömer’in Başında ailesi sürekli nöbet tutuyor İşçi emeklisi olan baba çocuğunun başında sabaha kadar  nöbet tutuyor ve gündüz  eşi nöbeti devir alıyor. Bir dakika bile yalnız bırakmaları küçük Ömer’in hayati risk taşıyor ,yutma bozukluğu olan Ömer karnından mama ile besleniyor.Aktaş ailesi “ durumumuzdan dolayı hiç kimseye gidemiyoruz biz gidemediğimiz için kimsede bize gelmiyor gelselerde ilgilenme imkanımız olmuyor.  Uzun zamandan beri evimize gelen tek kişi siz oldunuz teşekkür ederiz” dedi.


Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı az bulutlu