Mhp’li Belediye Başkanları Antalya'ya Çıkarma Yaptı

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ve Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderliğinde Antalya'da düzenlenen kampa katılarak güç depoladılar. 

POLİTİKA 22.04.2019, 11:55
Mhp’li Belediye Başkanları Antalya'ya Çıkarma Yaptı


MHP İl Başkanı Birtürk ve MHP’li Belediye Başkanları Antalya'ya çıkarma yaptı

Denizli teşkilatına teşekkür

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ve Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Genel Başkan Devlet Bahçeli liderliğinde 81 İl Başkanı ve 234 belediye başkanı ile birlikte seçim sonuçlarını değerlendirdiği Antalya'da düzenlenen kampa katıldı. MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, söz konusu kampta seçim değerlendirmesini tüm ayrıntılarıyla masaya yatırdıklarını ifade ederek, yeni döneme ilişkin Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir yol haritası çizildiğine dikkat çekti. Başkan Birtürk, “Bu kampta liderimiz Devlet Bahçeli’nin riyasetinde geniş kapsamlı bir seçim değerlendirmesi gerçekleştirildi.  Ülkemizin bekası adına Cumhur İttifakı’nın yerellerde sıkıntısız sürdürülmesi adına bir yol haritası çizildi" dedi.

Güç depoladılar

Kampta Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun davranarak seçimden başarılı bir şekilde çıkan Denizli teşkilatına teşekkür edildiğine dikkati çeken Birtürk, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin bekası adına, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin direktifleriyle gece gündüz demeden asil milletimiz için çalışacağız. Kampımız çok verimli geçti, güç ve moral depoladık” diye konuştu.

Mhp’li Belediye Başkanları Antalya'ya Çıkarma YaptıMhp’li Belediye Başkanları Antalya'ya Çıkarma Yaptı

Mhp’li Belediye Başkanları Antalya'ya Çıkarma YaptıMhp’li Belediye Başkanları Antalya'ya Çıkarma Yaptı

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)