MHP'DEN PANKARTLI 17 ARALIK TEPKİSİ

MHP Denizli İl Teşkilatı, 17-25 Aralık'ı Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olarak gördüklerini belirterek pankartlı bir tepki getirdi. İl binasına rüşvet ve yolsuzluk iddialarına adı karışan eski bakan ve çocuklarının fotoğraflarının yer alındığı bir pankart asıldı. Parti İl Başkanı Feridun Ünal, bu haftanın iyi algılanması ve anlatılması açısından bu eylemi yaptıklarını açıkladı.

POLİTİKA 18.12.2014, 17:00 20.12.2014, 11:26
MHP'DEN PANKARTLI 17 ARALIK TEPKİSİ
MHP  İl Başkanı Ferudun Ünal, 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olarak gördüklerini belirterek bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya çok sayıda partili katılırken Ünal, “MHP Genel Merkezi tarafından ilan edileceği önceden açıklanan yolsuzluk ve rüşvet ile mücadele haftasının başlangıcına üç kala çırpınma hareketine giren AKP iktidarı, cemaat basınına baskın düzenleyerek, bu haftanın gündemini değiştirmek için her türlü taklayı atabileceğini ortaya koymuştur. Buradan AKP iktidarına da sesleniyorum. Ne kadar çırpınırsanız çırpının içine düştüğün bataklık sizleri içine çekmeye devam edecektir. Kendi oluşturduğunuz çamur deryası girdap haline dönüşmüş, tutunacak dallarınız da kalmamıştır. Sizleri ne Bilal oğlana sıfırlama talimatı verdiğiniz. ne ayakkabı kutularına yerleştirdiğiniz, ne banka kasalarına sakladığınız ne de ABD belgelerinde açıklanan İsviçre bankalarında sakladığınız paralar kurtaramayacaktır. Artık mızrak çuvala değil, harara sığmamaktadır. AKP kendi kazdığı kör kuyunun müebbet mahkumu olacaktır. Bunun için en büyük ve son fırsat Haziran ayında yapılacak seçimler olacaktır. Hepinizi Allah’a emanet ediyor ve AKP’nin şerrinden koruması için dua ediyorum " dedi. 
Basın açıklamasının ardından partililer, üzerinde adları yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 bakan ve oğullarının fotoğraflarının bulunduğu 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Haftası pankartını parti binasına astılar. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)