MHP'de Seçim Komisyonu Kuruldu

Denizli MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri, yaklaşan seçimler öncesi il merkez ve ilçelerde seçim çalışmalarını yürütecek 15 kişilik seçim komisyonu kurduklarını belirtti.

POLİTİKA 24.04.2013, 13:32 24.04.2013, 13:45
MHP'de Seçim Komisyonu Kuruldu
banner1639

Denizli MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri, yaklaşan seçimler öncesi il merkez ve ilçelerde seçim çalışmalarını yürütecek 15 kişilik seçim komisyonu kurduklarını belirtti.Kendi başkanlığında çalışma yapacak olan komisyonda il yönetim kurulu üyelerinden ve dışarıdan önemli isimlerin bulunduğunu ifade eden İl Başkanı Yeniçeri, “Partimizin tüm teşkilatları
seçim çalışmalarına başladı. İl başkanlığımıza bu konuda bir seçim komisyon oluşturuldu. Merkez ilçe, ilçe kadın kolları gibi tüm teşkilatlarımız bu komisyonun koordinesinde çalışmalarına başladı. 15 kişiden oluşan komisyonumuzda yönetim kurulu üyelerimiz ve dışarıdan isimlerden bulunuyor.
Yerel seçimlerde MHP, seçkin halkımızın onaylayacağı doğru adaylarla seçime girecektir. Adaylarımızın büyük bir kısmı belirlendi. Kısa bir süre sonra adaylarımızı kamuoyuna tanıtacağız. Adaylarımızı açıkladıktan sonra da tüm Denizli halkı görecek ki MHP Denizli’de yerel seçimlere iddialı girecek. Hem ilçelerimizde hem de Büyükşehir de MHP’nin iddialı olarak seçimlere gireceği ve bu seçimler sonucunda birçok belediyemizde üç hilalli bayrağın dalgalanacağı gerçektir” Diye konuştu.

Akillere ilgi gösteren olmadı

Geçtiğimiz hafta sonu akil adamlar heyetinin kente geldiğini ancak ilgi görmediğini hatırlatan İl Başkanı Yeniçeri, “Ege Bölgesinde çözüm sürecine desteğin oldukça düşük olduğunu gören Başbakan, bu konuda Ege’li milletvekillerini sürekli sahada bu kandırmaca çözüm sürecini vatandaşa ikna etmek için görevlendirmiştir. Ancak Ege’de yaşayan halkımız su sürecin yanlışlığının yapılan uygulamaların ve çalışmaların Türk Milletinin varlığına ve bütünlüğüne verdiği zararın farkındadır. Bölgemizde insanlarımız bu konudaki fikirlerini yüksek sesle dile getirmeye başlamıştır. Bu konuda çalışmakla görevlendirilen AK Parti milletvekillerini vicdanlarının sesine kulak vermeye davet ediyorum. Yalan ve uydurmaca olan bir süreci vatandaşı ikna ederek onları da alet etmek yanlıştır. Halkımızda akil adamların toplantılarına katılmayarak konu ile ilgili hassasiyetlerini bir kez daha göstermişlerdir.” dedi

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)