MHP'li Yılmaz, ‘Pandemi yasaklarını fırsata çevirdik, daha çok çalıştık’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, pandemi yasaklarını fırsata çevirmeyi başardıklarını, yasaklı günlerde telefonla, internet üzerinden, çeşit sosyal platformlardan teşkilat üyelerine ulaştıklarını, halkla bir arada olmaya devam ettiklerini söyledi. 

POLİTİKA 04.07.2021, 14:56 04.07.2021, 15:02
MHP'li Yılmaz, ‘Pandemi yasaklarını fırsata çevirdik, daha çok çalıştık’

MHP Pamukkale ilçe teşkilatı pandemi yasaklarının sona ermesiyle birlikte açık alanda ilk toplantısını gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın, ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı toplantıya İl Başkanı Ziya Gökalp, İl Başkan Yardımcıları, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Eskin, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, pandemi yasaklarını, kısıtlamaları fırsata çevirmeyi başardıklarını söyledi. Parti üyelerini, vatandaşları yasaklar nedeniyle ziyaret edemeseler de, yüz yüze görüşemeseler de, telefonla, internet üzerinden, sosyal paylaşım sitelerinden, çeşitli platformlardan halkla birlikte olmaya devam ettiklerine vurgulayan Başkan Yılmaz, evlerinde karantinada olan birçok aileye destek verdiklerini uzaktan da olsa yanların da olduklarını hissettirdiklerine dikkat çekti. Yılmaz "Teşkilatımız ile bir araya gerek birlik ve beraberliğimizi artırmak istedik. Önümüzdeki dönemde hem MHP hem Cumhur İttifakı olarak çalışmalarımızı hızlandıracak, halkımızın ve milletimizin bekası için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Pandemi yasakları nedeniyle ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. Evlerinde olan sokağa çıkamayan halkımızla internet üzerinden veya telefonla buluştuk. Salgına yakalanıp karantinayı evlerinde geçiren parti üyelerimizin ihtiyaçlarını karşıladık. Kötü, sıkıntılı günler geride kaldı. Böyle hep birlikte olduğumuz toplantıları özlemişiz. Toplantımızda pandemi yasakları boyunca yaptığımız çalışmaları ve bundan sonraki süreçte yapacağımız çalışmalarımızı projelerimizi yönetim kurulu üyelerimizle masaya yatırıp konuşacağız, fikir alış verişinde bulunacağız. Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran başta İl Başkanımız Ziya Gökalp olmak üzere tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederim" dedi. İl Başkanı Ziya Gökalp de organizasyon için Mehmet Ali Yılmaz'a teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)