‘MERKEZ İLÇE DAHİL 17 İLÇEDE KONGRELERİMİZ TAMAM'

MHP İl Başkanı Zafer Kaplan, merkez ilçe dahil 19 ilçeden 17’sinde ilçe kongrelerini partililerin yoğun ilgiliyse gerçekleştirdiklerini söyledi.

POLİTİKA 28.02.2012, 10:01 28.02.2012, 10:05
‘MERKEZ İLÇE DAHİL 17 İLÇEDE KONGRELERİMİZ TAMAM'

MHP İl Başkanı Zafer Kaplan, merkez ilçe dahil 19 ilçeden 17’sinde ilçe kongrelerini partililerin yoğun ilgiliyse gerçekleştirdiklerini söyledi. Buldan ve Bekilli ilçe kongrelerini önümüzdeki hafta sonu yapacaklarını belirten İl Başkanı Kaplan mayıs ayı sonunda da il kongresini yapmak istediklerini söyledi. Kongreleri tamamlanan 17 ilçeden 4’ünde ilçe başkanlarının yeni seçildiğini ifade eden İl Başkanı Kaplan, “İlçelerimizde düğün bayram havası içinde çok yoğun katılımlarla kongrelerimizi yapıyoruz. Kongre salonlarımız yoğun ilgiden yetersiz kalıyor. Merkez ilçe dahil 17 ilçede kongremizi tamamladık. Genellikle tek liste ile yapılan kongrelerimizde Çameli ilçesinde Mustafa Süslü, Çivril’de Ergun Çiftçi, Akköy’de Sabri Sivaslıoğlu ve Babadağ ilçesinde Ramazan Ayaydın başkanlarımız yeni seçildi. Önümüzdeki hafta sonu Buldan ve Bekilli ilçelerimizin kongreleri ile ilçe kongre takvimimizi tamamlamış oluyoruz. Buldan’da Orhan Davulcu, Bekilli’de de İbrahim Solan arkadaşlarımızın ilçe başkanlığı görevine tek liste ile gitmelerini bekliyoruz” diye konuştu.

İl yönetimi katılıyor

İlçe kongrelerine il yönetim kurulu üyelerinin ve kadın kolları üyelerinin de katıldığını dile getiren İl Başkanı Kaplan, “İlçe kongrelerimize Genel Başkan Yardımcımız ve Denizli Milletvekilimiz Emin Haluk Ayhan’da katılarak bizleri yalnız bırakmadı. Gittiğimiz ilçelerde partimizin politikalarını bir kez daha halkamıza anlattık. AKP iktidarıyla birlikte ülke genelinde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak Genel Başkanımız Ayhan’ın önemli açıklamaları oldu. Önümüzdeki yerel seçimlere çok iyi hazırlanmamız gerektiğini kongrelerimizde partililerimizle bir kez daha konuştuk. Kongrelerimizde partimize yeni üye olan arkadaşlarımız oldu. İlçelerimizde yaptığımız her kongre partimizin gücünü güç kattı. Birlik ve beraberliğimizi, ilimiz ve ülkemiz için yapacağımız çalışmaları can kulağı ile dinleyen halkımızın partimize olan ilgisi ve sevgisi bir kat daha arttı. Mayıs ayı sonu itibariyle de yapmayı planladığımız il kongremizin ardından çalışmalarımıza devam edeceğiz. Artık ilimizin ve ülkemizin kaybedecek vakti yok” diye konuştu.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)